Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Plamy na lakierze nie do zmycia


Tomekqwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam jak dla mnie poważny problem z plamami na lakierze których nie jestem w stanie zmyć nawet szamponem

Otóż sprawa wygląda następująco

Ostatnio mylem auto i nalozylem na niego aktywna piane ale nagle zaczęło padac więc musiałem się poddać

Oplukalem dokładnie całe auto nie wycierajac go jak zawsze do sucha i wstawilem do garażu

Na drugi dzień otwieram garaż a całe auto jest w takich plamach pomyślałem że to nic innego jak woda bo nie wycieralem go

Teraz znów mylem auto i o dziwo nie mogę tych plam zmyć.... nie są białe czy coś ale je widać

Jak przyjadę palcem to czuć różnicę tam gdzie plama a normalny lakier

Dodam że mam na aucie powłokę kwarcowa więc woda się nie rozlewa po nim tylko kropelkuje więc możliwe jest to że choć oplukalem dokładnie całe auto to coś z tej aktywnej piany na aucie zostało w tych kroplach i wysychajac coś takiego mi się zrobiło ??

Myślę że w miarę zrozumiale to Wam wytlumaczylem

Co z tym zrobić ? Pomóżcie

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roznica w tym sensie że tam gdzie lakier jest powierzchnia śliska a gdzie plama już nie jest taka

Gorzej jak i to nie pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie podjedź gdzieś, gdzie się zajmują korektą lakieru, udaj klienta że nie możesz sobie poradzić i co oni proponują i za ile wtedy przynajmniej się dowiesz jakby do tego podeszli a podejrzewam że im temat będzie znany.
Spróbuj może gdzieś w mało widocznym miejscu tą glinką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki

Griffe myślisz że jakiś cleaner sobie poradzi ??

Mam nadzieję polerka nie będzie wymagana bo już ja robiłem i jeszcze nalozylem kwarc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że jest powierzchniowe na powłoce w związku z tym każdy cleaner (poza oczywiście "boading agent") powinien sobie poradzić, nakładany w sposób do niego przeznaczony obojętnie czy ręcznie czy maszynowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...