Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 1.8 Sport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie

 

Po bardzo długich poszukiwaniach udało się wreszcie znaleźć auto godne zakupu :).

Dane podstawowe:

Audi A4 B7 sedan
silnik 1.8 T BFB

skrzynia manualna
produkcja: październik 2007, pierwsza rejestracja ostatni listopad 2007
rok modelowy: 2008
kolor: LZ9Y
napęd przód

Wyposażenie:

- edycja sportowa
- siedzenia sportowe skórzane, podgrzewane
- zawieszenie 1BE
- kierownica 3-ramienna, wielofunkcyjna, sportowa, obszyta skórą
- kolorowy FIS
- zegar radiowy
- Bluetooth
- szyby atermiczne
- BNS 5.0 plus zmieniarka
- czujnik deszczu
- czujnik zmierzchu
- lusterko wewnętrzne fotochrom
- Coming & Leaving Home
- tempomat

- podgrzewane spryskiwacze szyb
- 4 elektryczne szyby
- PDC tył
- dzielona kanapa
- alufelgi 18


Planowane mody:

-chip zrobione w serii było 166 kM, udało się wystroić na 190 kM i 298 Nm

-podniesienie mocy do około 230 kM zrobione, dzięki Genowefa Garage (obecnie około 250 kM i 350 Nm)

-montaż quattro zrobione, dzięki CzornyCustoms

- hamulce 320/288  zrobione

- servotronic

-składane fotochromatyczne lusterka zrobione

-zewnętrzny s-line zrobione

-PDC przód zrobione
-instalacja gazowa założona przez Roboform550
-biksenon skrętny zrobione :banan:
-RNS-E Led zrobione

-kamera cofania zrobione

-TV zrobione

-webasto zrobione
-pakiet światło zrobione

-Bose zrobione

-Zeder zrobione
Co by tu jeszcze dołożyć? :)

Poniżej kilka zdjęć:
iIi1Lch.jpg?1
hTETkiU.jpg?1
vVBIyvA.jpg?1
I5sI9mg.jpg?1
fotograf_konin-43.jpg

Edytowane przez Kubal2216

Opublikowano

Jest co robic napewno:-) fajny czarny sedan:-) ale sterowanie podgrzewanie foteli przednich zrobione nie w moim guście:-(

Opublikowano

Zazdroszcze motoru, pakuj zewnętrzny s-line, szerokości :thumbup1:

Edytowane przez hejneken

Opublikowano
  • Autor

S-line zewnętrzny może się pojawi za jakiś czas :D

Opublikowano

Zmiana na bixenon skretny to i zderzak musi byc ze spryskami.

Opublikowano

Powodzenia!

Blachy spod Konina - może kiedyś Cię namierzę na drodze.

Robiłeś coś z lampami że kierunki masz białe?

Opublikowano
  • Autor

Zderzak będzie ze spryskami, wszystko chcę zrobić tak, żeby było jak ori.

Zastanawiam się tylko czy warto dokładać do lamp skrętnych czy założyć zwykły bix.

Auto z końcówki produkcji i one wychodziły z białymi kierunkami.

Można mnie spotkać szczególnie w okolicach Konina i Poznania :).

Opublikowano

Ładna, środek w sumie już z głowy, z zew powalczyć, jakieś koło z jajami i auto nie do poznania :)

Masz wykres po hamowaniu po chipie ?

Opublikowano
  • Autor

6kqF85T.jpg?1

Edytowane przez Kubal2216

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Kolego dzieje się coś z autem?

Opublikowano
  • Autor

Kolego dzieje się coś z autem?

W tygodniu będę montował Bose i zostało mi podświetlenie nóg do zrobienia ;).

Bezproblemowo przejechane 10 tys km.

Postaram się niebawem wrzucić nowe zdjęcia, bo odnowiłem felgi i zamówiłem nowe opony.

Edytowane przez Kubal2216

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Wrzuciłbyś zdjęcia jak wygląda LPG pod maską i na czym konkretnie złożone? :)

Opublikowano
  • Autor
Dnia 28.05.2017 o 19:02, Blaw napisał:

Wrzuciłbyś zdjęcia jak wygląda LPG pod maską i na czym konkretnie złożone? :)

Pewnie, że wrzucę fotki.

Jutro wieczorem opiszę co i jak ;)

Opublikowano
  • Autor
Dnia 28.05.2017 o 19:02, Blaw napisał:

Wrzuciłbyś zdjęcia jak wygląda LPG pod maską i na czym konkretnie złożone? :)

U mnie jest zamontowane:

Sterownik: Stag Q-Box

Parownik- KME Silver

Zbiornik- Bormech 55 l

Wtryskiwacze- Barracuda 130

Pełnowymiarowy wlew

Parownik będzie musiał iść gdzieś indziej, chyba bliżej wnętrza auta, gdyż czeka na montaż Webasto ;)

 

Edytowane przez Kubal2216

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.