Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyłaczenie sondy lambda


cube75

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie,może ktoś z Was potrafi ogarnąć ten ten temat lub zna kogoś kto może wyłączyć sondę lambdę.

:hi:


Temat do zamknięcia,sonda wyłączona za 300 pln. :hi:

Edytowane przez cube75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie. :D Za te kasę to kupiłbyś sobie fejs podesłałbym Ci plik i zostałoby Ci jeszcze ponad 100zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na propozycję od wrzucenia postu i była cisza.Nie wiem czy bym sam sobie to ogarnął,auto było po programie z Niemiec i plik był zastrzeżony.Tak w ogóle na śląsku jak dzwoniłem po tunerach to ceny za tą przyjemność od 400-800 PLN.

Edytowane przez cube75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumie wiedza taka jest droga, ale ludzie nie wiedzą już ile brać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumie wiedza taka jest droga, ale ludzie nie wiedzą już ile brać :D

Zgadzam się z Tobą w 100% że wiedza jest warta ale tak jak napisałeś :wink:

Czy jest możliwe że sonda wyłączona programowo a wyskoczył błąd "16523-Oxygen (Lambda)Sensor B1 S2- Response too Slow P0139 - 004 - No Signal?Communication.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli czeka mnie ponowna wyprawa do nich,mam 3 letnią gwarancję na usunięcie.hmm ale co z tego jak nie mogą tego ogarnąć :facepalm:

Edytowane przez cube75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wyłączyli tylko podstawowe bity i gdyby sonda była w aucie to by błędu nie było, a zapewne wyjąłeś ją??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyjąłem,sonda była na początku podłączona do emulatora i tak zostało od założenia dp.W ogóle to po modyfikacji przyjechałem to po drodze zgasiłem auto i już nie odpaliłem.Zadzwoniłem,przyjechali i wgrywali na ulicy od nowa soft niby poprawiony bo wywaliło jakieś cheksumy.Cały czas powtarzali że plik jest zastrzeżony i ciężko go zmodyfikować :facepalm: i proponowali wrócić do serii i wtedy napewno usuną tylko że stracę obecnego moda.

Edytowane przez cube75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyjąłem,sonda była na początku podłączona do emulatora i tak zostało od założenia dp.W ogóle to po modyfikacji przyjechałem to po drodze zgasiłem auto i już nie odpaliłem.Zadzwoniłem,przyjechali i wgrywali na ulicy od nowa soft niby poprawiony bo wywaliło jakieś cheksumy.Cały czas powtarzali że plik jest zastrzeżony i ciężko go zmodyfikować :facepalm: i proponowali wrócić do serii i wtedy napewno usuną tylko że stracę obecnego moda.

Tak działa obróbka plików crackowanym gównosoftem. Jak się skończyła ta historia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto uruchomili ale po jakimś czasie znowu wywaliło błąd sondy i ponowna wycieczka di nich i poprawa softu....od tej pory odpukać brak błędów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...