Treść opublikowana przez Kykv
-
Problem z sondami
Kat umarł. Najlepiej wyprogramować drugą sondę.
-
Wycięcie katalizatorow
A ty strażnik Texasu czy jak?
-
dorabianie kluczy
Używaną elektronikę pilota można wykorzystać ponownie. Transponder musi być nowy.
-
dorabianie kluczy
To ile tych grotów zepsuli
-
A3 8P ŚWIECI DEF
Nikt nic nie grzebał. Te a3 same z siebie zdychają. Kwestia czasu
-
Migająca kontrolka immobilizera nie odpala!
Starość kluczyk dopadła.
-
Problem z immobilizerem
Zleć usunięcie immo.
-
1.8 TFSI CJEB
Znam takie przypadki gdzie koni przybyło a niuta ubyło. Źle zrobiony soft. Powrócisz do serii i od nowa
-
Wgranie ori Soft cjeb 1.8 tfsi 2014r
FL_8K0906264___0008.rar 8K0906264A.rar
-
Wgranie ori Soft cjeb 1.8 tfsi 2014r
Simos 12.1 Pewnie dasz radę podnieść odisem, vcp, itd.. masz nr sterownika?
-
Wymiana baterii w pilocie
Koszt wymiany 5zł. Można zmienić we własnym zakresie
-
check engine
Nieszczelności szukaj.
-
Stacyjka czy trzeba programować?
Nie trzeba programować.
-
Jak naprawić IMMO
w białej puszcze są ponumerowane
-
Jak naprawić IMMO
Ta puszka i ta wtyczka o której piszesz w poście 3, tam zrób zworkę tak jak opisałem
-
Jak naprawić IMMO
Taka sytuacja. Zrób zworkę z druta na wtyczce do immoboxa - pin 9 z 10. I zobacz czy jest komuna.
-
Zegary vdo pin do licznika
Spróbuj odczytać Vep 1.19g
-
Jak naprawić IMMO
Po co to naprawiać? Dostarcz mi ECU to usunę
-
Kodowanie pompki i pilota scyzoryk
- pierwszym kluczykiem włącz zapłon - drugim zamknij drzwi kierowcy manualnie - na pilocie wciśnij 1x przycisk otwierania - poczekaj 10 sekund, wciśnij 1x przycisk otwierania - wyłącz zapłon
- Traci moc
-
Co myślicie o chip tuningu 2.0 170KM
Nie kupuj tego g... nad boxem tego pokroju nie masz żadnej kontroli. I tak, można mieć porządny chips już za 400zł.
-
Kod do radia
odczyt 93cXX
-
Czemu nie chce odpalić?
wskazówki po przekręceniu zapłonu idą za szybko do góry, to jest nienormalne, możesz kręcić do woli, masz uszkodzony licznik. usuń immobilizer i zapali
-
Pilot zamka centralnego
Robiłem kiedyś coś takiego. Zabawy na jakieś dwie godziny z hakiem. Dołożyłem pompkę nr 8L0862257D. Pilot dobrałem 4D0837231 433MHz. Trzeba dołożyć antenę, czarna wtyczka (ta na cienkie piny nr 1 i 7). Ja dałem zwykły kabel głośnikowy + zalutowałem wsuwki i montujesz to do wtyczki. Wypuściłem go bagażnikiem za tylną kanapę. Pilot łapał zasię z 30 metrów. Pilota kodujesz manualną procedurą, jeden kluczyk na zapłon, drugim zamykasz auto w drzwiach kierowcy i wciskasz dwa razy zamykanie. Centralny powinien się odezwać.
-
Hamownia a rzeczywista moc? KONFRONTACJA
2 bieg do odcinki w dieslu to chyba wystarczy kawałeczek drogi? zasada działania i parametry pobierane do pomiaru są w apce, szkoda dyskutować. jestem w stanie przełknąć błąd pomiaru apki ~5KM za te 45zł tylko przykład eot