Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Las Vegas


marcelomattsoy

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany ślubem w tej okolicy to chętnie poradzę. Jestem po. Cała papierkowa robota, znalezienie kaplicy i inne.

Ogólnie całkiem fajna impreza. Jedyny mankament to brak najbliższych, jeżeli się ma mniej pieniążków.

Hotele tanie, sama ceremonia to koszt od 185 USD do 2500 USD w zależności od pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe kolego ..jesteś GOŚĆ :good::kox:

A rozwody też dają :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

why? To był totalny spontan i dobrze wyszło. Dużo lepiej niż ten cały chłam, przez który trzeba przejść w Polsce. Wydając przy tym spooooooro więcej kapusty. :) Polecam.

Ja rozumiem, że to co jest w Polsce wymaga troszkę czasu, ale pieniędzy?? Pieniędzy to trzeba na wesele, na ślub to możesz dać na fiarę 5 PLN. I nie uważam, że ślub w Polsce to "cały chłam".

Ale nic bo odbiegam od tematu. Fajnie, że dałeś cynk to może ktos skorzysta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że dałeś cynk to może ktos skorzysta...

Wielokrotnie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że to co jest w Polsce wymaga troszkę czasu, ale pieniędzy?? Pieniędzy to trzeba na wesele, na ślub to możesz dać na fiarę 5 PLN. I nie uważam, że ślub w Polsce to "cały chłam".

Ale nic bo odbiegam od tematu. Fajnie, że dałeś cynk to może ktos skorzysta...

5 PLN na ofiarę :shocked:,gdzie ten kościół :mysli: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiąc o ślubie, nie chodzi mi jedynie o cywilny i kościelny. Pojęcie ślubu jest dla mnie szersze i w nim jest także wesele. Tak jak kolega napisał, wesele to spory wydatek (rodziny są liczne).

Elvisa nie było, choć w pakiecie można było wynająć i Elvisa i Marylin :) Woleliśmy normalnie, po Bożemu:) Ślub dawała nam Pani lat 91. Jedyne co mnie trochę zdenerwowało to to, że nie pozwoliła nam odmawiać przysięgi po Polsku. Ale cóż, w końcu to my musieliśmy się dostosować.

Kurde, tam są naprawdę spore możliwości, wybór kapliczek duży. Większość to lekki syfik, ale w sumie fajny klimacik w nich jest. Najgorzej w hotelu brać ślub. Rozważaliśmy różne możliwości i hotel odpadł. Fura gapiów, nie o to nam chodziło. Miało być kameralnie.

Co do rozwodów - jest taka kaplica, nazywa się White Chappel. Podobno kto w niej weźmie ślub, wraca tam po kilku latach w zupełnie innym celu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo księża mają już swój cennik....jak w mięsnym.... i ciężko się z nimi targuje...a marże mają nieziemskie podobno :rolleyes:

dokładnie to jest tak:

"...co łaska synu,co łaska,ale niemniej niż..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...