Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6] Silver BEX w Avancie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Sezon powoli się zbliża więc trzeba było trochę odświeżyć zaciski (wiem,wiem niektórzy napiszą że za 312 są za małe żeby je malować) 

Zakupiłem Motipa 

2d33183764dc7fa0med.jpg

i wyszło coś takiego już na letnich 18"

bf9085d0d7173fe3med.jpg

52159368de859103med.jpg

podczas malowania stwierdziłem że moje przednie klocki szykują się do wymiany więc na co czekać skoro wszystko miałem rozebrane i kupiłem klocki TRW do kompletu z tyłu które wymieniłem z zeszłym roku..

2dc8f8043872b9f7med.jpg

A żeby było czysto na podszybiu i nie zbierało się tam za dużo syfu zakupiłem ori nową osłonę 

f0ad00e693ca180bmed.jpg

9e5ad2091db952e8med.jpg

905b510c78654108med.jpg

Edytowane przez Łuki28.08

Opublikowano

Koza wyszła na tych letnich , przód dasz w dół czy tak zostaje ? :kwasny:.........

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Koza wyszła na tych letnich , przód dasz w dół czy tak zostaje ? :kwasny:.........

Nie wiem właśnie dlaczego tak jest że przód jest trochę wyżej.. nic nie robiłem z nim jak przyjechała rok temu ze Szwajcarii.

Opublikowano

Przydało by się przód trochę wyrównać. Ciut lepiej by wyglądało:)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Theooo napisał:

Przydało by się przód trochę wyrównać. Ciut lepiej by wyglądało:)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

Wiem,wiem tylko zastanawiam się jak to zrobić, zawieszenie mam w porządku więc nie wiem co wymienić.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i wpadły długo poszukiwane ( w rozsądnej cenie ) ori listwy ;) 

904ae749e9b272a5med.jpg

 

2cabbe820896aad3gen.jpg

Edytowane przez Łuki28.08

Opublikowano

WTF?![emoji32] Przeciez to moje Audi![emoji44] [emoji12]

W tym tygodniu tez zamontowalem listwy drzwiowe i tez sa w czerni.[emoji2] Do tego kolo z RS6... Tyle ze na ten sezon przemalowalem je w grafit.[emoji5]
Ale ogolnie to jak blizniaki wygladaja,nawet z modami tak samo lecimy... [emoji4]
Bede sledzil watek![emoji6]

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

mały aktual z nowym nabytkiem (na jakiś czas) ;) 

2a77b47bfc7e0fd6med.jpg

teraz mam dylemat czym jeździć :)

Opublikowano

Ja raczej nie miałbym dylematu ;)

Dobrze kojarzę, eSa z Łukowa wystawiana na audi klubie?

Opublikowano
Dnia 15.06.2017 o 10:34, Łuki28.08 napisał:

(na jakiś czas)   Na jaki czas ? :D

 

 

Opublikowano
  • Autor
Dnia 15.06.2017 o 11:39, staniek napisał:

 

Edytowane przez Łuki28.08

Opublikowano
  • Autor
Dnia 15.06.2017 o 11:39, staniek napisał:

 

Edytowane przez Łuki28.08

Opublikowano
  • Autor
Dnia 15.06.2017 o 11:39, staniek napisał:

Ja raczej nie miałbym dylematu ;)

Dobrze kojarzę, eSa z Łukowa wystawiana na audi klubie?

źle kojarzysz..ta eska nie była wystawiana jeszcze ;) będzie for sale :) 

Edytowane przez Łuki28.08

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Eska poszła w dobre ręce i czas trochę odświeżyć temat Silver BEX ;)

18 " Łopaty sprzedane a na ich miejsce wpadną inne 18" - Avusy III 

które musiały i przeszły gruntowną renowację

3044f174d46261e0med.jpg

896bb9722a628287med.jpg

10e8b74da91d0e00med.jpg

i teraz czekają sobie spokojnie na założenie opon po zimie

b7a7e7663970c680med.jpg

plan był na przyciemnianie szyb ale zakupiłem w promocyjnej cenie boczki z roletkami

tak było bez :

bcffa7900edef5e3med.jpg

a tak już zamontowane :

f3bd2f80938204c0med.jpg

11f358f50927bfc9med.jpg

na tą zimę zakupiłem gumowe dywaniki Razew-Plast które bardzo fajnie są spasowane no i z wyższymi bokami

e5fb660103ca64bcmed.jpg

57fbfffd942352d0med.jpg

Moje Turbo już jakiś czas dawało znaki że ma dość więc zostało wysłane do regeneracji/przerobienia na hybrydę (będzie zapas na 260-270 km)

e5bda821b5784671med.jpg

b942827f2a2d826amed.jpg

c26283451b14f82dmed.jpg

c41dbbf37cfaa107med.jpg

d44b99b2e43bb224med.jpg

po zmianie turbo brakowało już paliwa na seryjnych wtryskach więc wpadły od Saaba 370ccm (z pewnego źródła)

1da36c5558a2681fmed.jpg

11c2d7923ff64897med.jpg

i mała korekta programu ;)

05fce1c8e8211988med.jpg

zacząłem myśleć nad kontynuacją modyfikacji wydechu,jako że środkowa puszka zaczyna się kończyć muszę pomyśleć nad zastąpieniem go i tu mam do wyboru :

cbb50fba7b1cb6e3med.jpg

a54011b863bfa2a6med.jpg

i mycie przed zimą ;)

eb19c3e04a1323edmed.jpg

Edytowane przez Łuki28.08

Opublikowano

Bardzo dobre mody - kola[emoji108], turbo[emoji106].
Jedynie te roletki... Bez nich o wiele lepiej i wyrazniej widac,co wisi na scianie![emoji38][emoji28]

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Avant sprzedany.

Następca już jest.

Można zamknąć temat.

$_3 (8).JPG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.