Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6] Silver BEX w Avancie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

super avancik jakie plany na dalsze mody?? pozd

myślę nad listwami zewnętrznymi s-line na drzwi

niby żadna to modyfikacja ale muszę wgrać jeszcze mapy do rns-e ale nie mogę znaleźć za bardzo nikogo kto mi nagra..

Końcówki wydechu dają tylko efekt wizualny czy w dźwięku też jest różnica?

tylko efekt wizualny,bardziej wypełniły wnęki na końcówki wydechowe ;)
jak będę chciał zmienić dźwięk to wywalę środkowy lub wstawię jakiś sportowy na koniec.
Opublikowano

W każdym razie wszystko ładnie spasowane

Opublikowano
niby żadna to modyfikacja ale muszę wgrać jeszcze mapy do rns-e ale nie mogę znaleźć za bardzo nikogo kto mi nagra..

H4mm3R

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
niby żadna to modyfikacja ale muszę wgrać jeszcze mapy do rns-e ale nie mogę znaleźć za bardzo nikogo kto mi nagra..

H4mm3R

dzięki,już czekam na przesyłkę ;)

a w oczekiwaniu został wyczyszczony laser/soczewka (była dobrze zakurzona)

c20cf96ca59de0f6med.jpg

po czyszczeniu 3 szybkie strzały w doborowym towarzystwie ;)

321549069c27abebmed.jpg
71376ee2e87eff37med.jpg
57bd3d2b910cddfdmed.jpg

Autko zwiedziło ostatnio część Bałkanów przy tym bardzo miło mnie zaskoczyło średnim spalaniem 7,3 l z trasy 3500 km

1d3aa9a0e3c01be4med.jpg
9b01007856a65596med.jpg
239757e9365138cfmed.jpg
a w nagrodę dostało nowe świece NGK PRF7Q
833d2099b5bf8624med.jpg

i ściągnąłem oznaczenia z tylnej klapy

de8398eaa0b8a88dmed.jpg

jakiś czas temu założyłem moduł świateł dziennych ProElTec wraz z żarówkami o białej barwie

e899ed39e8475dcfmed.jpg

b0b70d9d81729720med.jpg

Edytowane przez ?uki28.08

Opublikowano

kolego jakie to masz żarówki o tej białej barwie??

Opublikowano
  • Autor

kolego jakie to masz żarówki o tej białej barwie??

coś takiego :

http://allegro.pl/zarowka-h7-55w-pla...ZmMjYzOTE3OQ==

Opublikowano

A ile one maja lumenow bo na aukcji nie pisza..?moze na opakowaniu jest info

Edytowane przez Indi

Opublikowano

Dużo roboty przy założeniu tego modułu ? Jaki to koszt razem z kompletem żarówek? Przyznam, że świetnie to wygląda, zdecydowanie odmładza wóz

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dużo roboty przy założeniu tego modułu ? Jaki to koszt razem z kompletem żarówek? Przyznam, że świetnie to wygląda, zdecydowanie odmładza wóz

Na forum są schematy do podłączenia tak żeby nie było widać gdzie jest założony. A jak coś to jest też instrukcja wraz z modułem jak i do czego podłączyć.

Sam moduł to ok 120 zł a żarówki 40 zł (2 szt.)

A ile one maja lumenow bo na aukcji nie pisza..?moze na opakowaniu jest info

Nie kojarzę żeby było na opakowaniu..

Dużo roboty przy założeniu tego modułu ? Jaki to koszt razem z kompletem żarówek? Przyznam, że świetnie to wygląda, zdecydowanie odmładza wóz

Na forum są schematy do podłączenia tak żeby nie było widać gdzie jest założony. A jak coś to jest też instrukcja wraz z modułem jak i do czego podłączyć.

Sam moduł to ok 120 zł a żarówki 40 zł (2 szt.)

A ile one maja lumenow bo na aukcji nie pisza..?moze na opakowaniu jest info

Nie kojarzę żeby było na opakowaniu..

ciąg dalszy działań przy moim A4 ;)

wczoraj wpadły w moje ręce kompletne szufladki/schowki pod fotele

a7ea21144b10a4c3med.jpg

oraz dokładka od b7

eb923e3b38428519med.jpg

Edytowane przez ?uki28.08

Opublikowano

Podaj link żarówek co masz w drl bo wcześniejszy podany przez Ciebie nie działa.

Te żarówki ?? http://allegro.pl/zarowka-h7-55w-plasma-8500k-jak-led-audi-bmw-vw-i6475694910.html

Nie świecą na fioletowo?

Edytowane przez lukas551

Opublikowano

A jak te zarowki swieca na drogowych?

Opublikowano
  • Autor

Tak,to są te żarówki. Jako drogowe to według mnie ocenie je na 4 w skali 1-6

Opublikowano

Na foto to jest 30% mocy?

Opublikowano
  • Autor

Na foto to jest 30% mocy?

dokładnie tak.

no i schowki pod fotelami zamontowane :)

0e42387de2c123e9med.jpg

a7b2979ed23ae689med.jpg
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Kupilem te plasmy 8500k tez mam modul proeltec ale u mnie to nie jest taki kolor jak u ciebie. Na foto u cb to napewno 30% czy to CLH? Chyba ze masz inna barwe

Opublikowano

TE żaróweczki na drogowych, bomba z poświatą niebieskiego.Na drl średnio

Opublikowano

Mógłbys zrobic wiecej zdjec tych świateł drl oraz na włączonych długich? (może być na priv) Jak te żarówki się sprawdzają jak korzystasz z nich jako świateł drogowych?

Opublikowano
  • Autor

Kupilem te plasmy 8500k tez mam modul proeltec ale u mnie to nie jest taki kolor jak u ciebie. Na foto u cb to napewno 30% czy to CLH? Chyba ze masz inna barwe

Tak mi się wydaje że to 30% bo to ze zdjęcia nie jest CLH.

Mógłbys zrobic wiecej zdjec tych świateł drl oraz na włączonych długich? (może być na priv) Jak te żarówki się sprawdzają jak korzystasz z nich jako świateł drogowych?

oki,zrobię przy okazji ;)
przy drogowych to tak średnio one świecą,ale jakoś da się jeździć..
Opublikowano

Ja właśnie też mam tak drl zrobiony i chciałbym jakieś "bielsze" żarówki, ale z długich też się jednak czasem korzysta.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Polatane ;) pierwsza moja zabawa Q w śniegu już jest za mną :) 

Przy wywalaniu kata zobaczyłem że plecionka w wydechu zaczyna się kończyć(nabrała mocy-czas już na nią) więc postanowiłem zacząć przerabiać wydech..

6e4636234dd6576dmed.jpg

c96786c4af7fb914med.jpg

be669ca7ab7255e2med.jpg

narazie początek za DP 2,75" (dzięki Toman za flanszę) pociągnięta rura 2,5" łączona V-band'em,a w niedalekim czasie pomyślę czy wstawić jakiś środkowy wydech przelotowy czy pustą rurę :scratch:
wszystko spawane tak żeby nie rdzewiało,nie dziurawiło..
 
a na kapryśną pogodę zakupiłem wycieraczki Boscha

8ccd78a3f67a3483med.jpg

zobaczymy czy to był dobry zakup..

 

Kolejne graty : 

trochę serwisu 

043c25e9973ef226med.jpg

i kilka kosmetyków na nadchodzący sezon :)

ad6fbf7771e15e2cmed.jpg

Edytowane przez Łuki28.08

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.