Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Sprężyny obniżające ABT


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam możliwość zakupu nowych sprężyn obniżających firmy ABT dedykowanych do modelu A4 B6 i B7.

Obniżenie: przód - 35 mm, tył - 40. Pasują do ORI zawieszenia S-line. Produkt nowy. Prosto od Helmutów.

Czy ktoś miał kontakt z produktami "zawiechowymi" ABT ??

57708289gc5.jpg

w400.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ,ale firma mówi sama za siebie :) myślę że warto :good: ABT to ABT wiedzą co robią [br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 19:22_________________________________________________Ps.stabilizator do przodu S4 też pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ABT pewnie i tak sprężyny skręca w Eibachu lub H&R, myślę, ze nie ma co przepłacać, TEIN tez robi sprężyny, czytałem bardzo pozytywne opinie na streetracing.org. Ja mam kompletny zawias TEINA i jest nie do wy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ABT pewnie i tak sprężyny skręca w Eibachu lub H&R, myślę, ze nie ma co przepłacać, TEIN tez robi sprężyny, czytałem bardzo pozytywne opinie na streetracing.org. Ja mam kompletny zawias TEINA i jest nie do wy.....

DzienX za opinie :good:.

Też mi się wydaje, że ci wszyscy "renomowani" tunerzy klepią sprężyny .itp w jednym miejscu.

Nie będę przepłacał bo koszt sprężyn to 533 zł :naughty:.

Też słyszałem pozytywne opinie o produktach firmy TEIN. Ja mam zawieszenie S-line i chce troszeczkę obniżyć auto tak, żeby koła 18" ładnie wypełniały nadkola i nie stracić na "komforcie" zbyt wiele... :mysli:

Myślałem również nad zawieszeniem KONI FSD + dedykowane pod ten zestaw sprężyny Eibach ale nie znam żadnej opinii na temat KONI FSD :rolleyes:.

Jeżeli coś wiecie to piszcie :hi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koni i Bilstein to spece co do zawieszeń, myślę, że to ta sama klasa, wejdź na forum streetracing, tam znajdziesz dużo opinii o różnych gadżetach.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam możliwość zakupu nowych sprężyn obniżających firmy ABT dedykowanych do modelu A4 B6 i B7.

Obniżenie: przód - 35 mm, tył - 40. Pasują do ORI zawieszenia S-line. Produkt nowy. Prosto od Helmutów.

Czy ktoś miał kontakt z produktami "zawiechowymi" ABT ??

57708289gc5.jpg

w400.png

Zawiesznie dla firmy ABT robi Eibach. Ale nie jest to pro kit ten na ulice tylko ciut twardszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś namiar na firmę TEIN :gwizdanie: szukam coś -25 ale markowego do seryjnych amortyzatorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś namiar na firmę TEIN :gwizdanie: szukam coś -25 ale markowego do seryjnych amortyzatorów

ale TEIN chyba nierobi do avanta :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, chociaż Carnivore1 chyba zakładał kompletny Basic, poszukaj go i zapytaj bo w tabeli jest, że nie dla avant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...