Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wasze zdanie o tym zestawie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Zamierzam przebudować sobie Car Audio i teraz mi powiedzcie czy Waszym zdaniem ten zestaw fajnie zagra ?? Oczywiście drzwi będą wygłuszone :gwizdanie:

Wzmacniacz:

http://moto.allegro.pl/item491113851_blaupunkt_gta_460_nowy_model_2008_800w_wyprzedaz.html#gallery

Tuba:

http://moto.allegro.pl/item488725928_blaupunkt_gtt_1200_mk_ii_nowy_model_mega_cena.html#gallery

Głośniki:

http://moto.allegro.pl/item488470420_blaupunkt_gtx_663_mk_ii_duza_moc_wymiar_165mm.html#gallery

Pozdrawiam Serdecznie :hi:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 14:21_________________________________________________????[br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 19:48_________________________________________________Czyli nikt mi nie pomoże ?? ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie zagra dobrze ...nie jest to najwyższa półka ale dźwięk będzie zadowalający :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zagra ....[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 11:40_________________________________________________powiedz jaki masz budzet to postaramy sie cos doradzic sensownego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że blaupunkt będzie dobry, dlatego chcę Was się o zdanie zapytać :wallbash:

A czemu niby ta tuba do bani?

Jakoś bym chciał jakoś tak

wzmacniacz do 250zł

tube do 150zł

i parę głośników do 100zł

Nie chodzi mi żeby to jakoś nie wiadomo napie... tylko żeby był fajny bass i czysty dźwięk

To może coś doradzicie ??

Dzięki za zainteresowanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takim budżecie to zrezygnuj z tuby / suba i dołóż te kasę na przednie głośniki, do około 500zl jakiś dobry używany zestaw możesz znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ta cene to lepiej seryjne zostawic....

:mysli:

nie no za 500 zlotowek cos lepszego znajdzie napewno ale z uzywek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ta cene to lepiej seryjne zostawic....

:mysli:

nie no za 500 zlotowek cos lepszego znajdzie napewno ale z uzywek

za 500zl nie znajdziesz sensownego audio nawet w uzywkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czym zastąpić firmowy basstube żeby grało to w miare sensownie i nie wyrzucając RNS_E kolego paweł... :mysli: SORY za prywate ale szkoda zakładać odrębny wątek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak coś głośniki nowe a wzmacniacz i tubę szukać w używkach ??

glosniki i wzmacniacz szukac w uzywkach do 500zl a na nowy rok, zrob sobie prezent dodatkowo wytłum przednie drzwi i zagra lepiej niz ten komplecik blau

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czym zastąpić firmowy basstube żeby grało to w miare sensownie i nie wyrzucając RNS_E kolego paweł... :mysli: SORY za prywate ale szkoda zakładać odrębny wątek....

zalezy jakiebo basu oczekujesz ?

najlepiej to zastapic jakas skrzynka i wzmacniaczem :)

ale jaka i jakim ? to wszystko zalezy od oczekiwan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że blaupunkt będzie dobry, dlatego chcę Was się o zdanie zapytać :wallbash:

A czemu niby ta tuba do bani?

Jakoś bym chciał jakoś tak

wzmacniacz do 250zł

tube do 150zł

i parę głośników do 100zł

Nie chodzi mi żeby to jakoś nie wiadomo napie... tylko żeby był fajny bass i czysty dźwięk

To może coś doradzicie ??

Dzięki za zainteresowanie :good:

Kompletując sprzęt z takim budzetem niestety jesteś skazany na używki i to tylko na te okazyjne których aukcje kończone są przed czasem. Pomijam temat samego montażu bo było o tym sporo na forum ale w a4 B5 łatwo nie jest.

Zakupy lepiej rozłożyć w czasie i kupić cos lepszego (droższego) a zamiana z fabrycznego nagłośnienia będzie bardziej słyszalna/racjonalna/rozsądniejsza.

Zapytam pozornie nie na temat: dlaczego masz audi a nie malucha - przecież on (maluch) tez jeździ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...