Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zderzak a4 b5 wstawka chrom pod tablica


Tomek Kosakiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich tak jak w temacie poszukuje ramki do zderzaka pod tablica taka jak jest montowana w b6 czy pasuje od b6 czy są jakieś specjalne do b5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo kumam o co Ci chodzi... Możesz wrzucić zdjęcie ramki z B6 o jaką Ci chodzi?

Jedyne co mi przychodzi do głowy to uniwersalna ramka: http://allegro.pl/ramka-tablicy-rejestracyjnej-galwanizowana-chrom-i5111159425.html

Z B6 czy innych na pewno nic nie podejdzie bez przeróbek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo kumam o co Ci chodzi... Możesz wrzucić zdjęcie ramki z B6 o jaką Ci chodzi?

Jedyne co mi przychodzi do głowy to uniwersalna ramka: http://allegro.pl/ramka-tablicy-rejestracyjnej-galwanizowana-chrom-i5111159425.html

Z B6 czy innych na pewno nic nie podejdzie bez przeróbek.

Kolega miał pewnie na myśli Dolna środkowa kratkę zderzaka z chromem na około co całościowo imituje duży grill [emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jedyna opcja w tej kwestii to chrom na metry. Czy wygląda to dobrze - kwestia gustu. Moim zdaniem lepiej iść w przeciwną stronę, czarny grill wygląda dobrze.

TOK_Grill_A4_B5.jpg

dsc_42731.jpg

Edytowane przez Fenrir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodziło :) jednak zrezygnowałem z tego pomysłu :) czarny wygląda bardzo dobrze na ty zdjęciu co kolega wrzucił :) tylko ze w kolorze srebrnym to ładnie wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie tylko w srebrnym. Czarny front pasuje do jasnych, ciemnych i kolorowych. Tylko duże znaczenie ma samo to jaki mamy grill.

File_0021.jpg

car-photo-2002-audi-s4-avant-awd-quattro

Picture2099.jpg

101_0337.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...