Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audio


Piotr Sobieraj

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Jakieś pomysły gdzie można zamontować głośniki (Avant) bo mam tylko 2 z przodu z czego jeden tylko gra :( Jak ma ktoś pomysły to dawać propozycje. I jeszcze pytanko czy w każdej a4b5 avant jest subwoofer w bagażniku ? 97r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zmontować głośniki w miejsce tych które masz teraz z przodu tylko lepsze wszystko zależy od tego co chcesz osiągnąć i ile wydać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wrzuciłem Helixy B62C na tych białych dystansach do drzwi co to można znaleźć na forum. Pod radiem średnio (zmieniłem na nie fabryczne) ale jak się wygłuszy drzwi to to fajnie gra. Tylko kombinowania dużo bo te głośniki są głębokie i nie dało się otworzyć całej szyby. Zdjęcie nie moje, zapożyczone z neta. Dużo rzeczy można zrobić, jak kolega wyżej napisał wszystko zależy od wymagań i budżetu :)

346771875_3_1000x700_dystanse-na-glosnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z głośnikami z przodu miałem problem jak kolega wyżej. Głośniki Hertz nawet po bardzo dużym wysunięciu lekko haczą o szybę. Lepiej dać płytsze i mieć święty spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony żałuję, że nie sprzedałem ich i nie kupiłem jakichś 13 na dystansach. Na pewno lepiej by to wyszło bez dodatkowych zabaw typu wygłuszenie czy wzmacniacz. No ale po wygłuszeniu nie będę musiał inwestować w drugi wzmacniacz i suba bo mi to w zupełności wystarczy. I tak od strony pasażera widać, że ślizg zahaczy o głośnik. Na szczęście te dystanse są wystarczająco elastyczne.

A z poprzedniego auta mam do tego wzmacniacz i korektor i potrafiło to zagrać. W tych drzwiach widzę lepszy potencjał niż w 306 :P No i o niebo łatwiej je wygłuszyć. Z tym, że boczki i kable są wredne i ciężej się je składa niż w 306 :P

Edytowane przez Filip?ysy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...