-
[ALL B5] Różnica w zegarach uk-nsi a vdo
Mam pytanie czy ma ktoś schemat który pin jest za co odpowiedzialny? Chodzi o UK-NSI. Przedlift, rocznik 96 ale licznik ma podświetlenie SMD czerwone.
-
wykładzina podłogi-wymiana
Czy w sedanie jest taka sama wykładzina jak w kombiaku? Chodzi mi o wymiary, czy z sedana założę do kombi
-
kontrolka plynu chlodniczego
Czyscilem zbiorniczek i nic to nie pomogło. Samo zwieranie kabli we wtyczce też nie działa. Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Zlokalizowanie i naprawa pływaka poziomu paliwa w Audi A4 B5 1.9 TDI AFN
Ktoś mi powie czy na wtyczce przy pompie powinno być jakieś napięcie w zależności od ilości paliwa? I które piny. Bo mi wywala na kompie open or short to B+ (cały czas rezerwa pali) i nie wiem czy pływak czy gdzies coś w kablach dalej, a nie chciałbym na darmo wyciągać.
-
kontrolka plynu chlodniczego
Ktoś mi napisze jak wyciągnąć czujnik ze zbiorniczka wyrównawczego? Bo mi mruga cały czas kontrolka. Płyn jest, temperatury się zgadzają, g62 sprawne. Vag nie pokazuje błędów.
-
Wskaźnik paliwa szaleje
W którym miejscu wychodzą kable do wskaźnika poziomu paliwa na zegary? Czy to ta wtyczka na pompie między przewodami od paliwa? Wywala mi cały czas błąd 00771 i rezerwa świeci. Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Tweetery przód polaryzacja
O ile mnie pamięć nie myli to u mnie jest kondensator na plusowym do tweetera. Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Oryginalny wzmacniacz
Mam pytanie odnośnie tego wzmacniacza. Jaką jest jego moc? Chciałbym na tył zapodac focal Access 165 a1. Wiem że to kontrowersyjny pomysł ale zastanawia mnie czy to zagra. Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Adaptacja przepustnicy w Audi A4 B5 1.8T AEB
Mam problem ze swoją przepustnica, na pełnym gazie VAG pokazuje 78 stopni otwarcia mimo że klapka jest otwarta w pełni. Dociskanie jej ręką nie pomaga, linka nie jest wyciągnięta. Rozbieralem ale potencjometr jest ma swoim miejscu. Da się coś zrobić czy tylko wymiana na nową? Aha, nie da się jej z vaga zaadaptować. Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
aeb problemy z odpalaniem
Wywala - short to plus wina wtyczki bo jest połamana i się nie trzyma... I to nie ja popsulem, ale po wyczyszczeniu przepustnicy nie ma problemów z odpalaniem Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Przepływomierz AEB pytanie
Ktoś mi powie czemu moje AEB z odlaczonym przeplywomierzem od razu po odpaleniu gaśnie? Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B5 1.8T AEB turbo póżno wstaje
Wyciągnij ten tunel co doprowadza powietrze do puchy i da radę Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B5 1.8T AEB turbo póżno wstaje
Nie mam możliwości zrobienia logów bo złącze nie działa... Jest 6.2v na linii K, a zasilanie jest puste. A czy po odpieciu przeplywki będzie różnica? Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka Czy przy DV od properfekt + stożek ma być strzał jak z blow offem przy puszczeniu gazu? Jest to jednorazowy pisk Bez przepływomierza od razu po odpaleniu gaśnie Sprawdziłem ciśnienie bez n75 i bez problemu robi się 1bar. Dalej nie patrzyłem ale wstaje cholernie wcześnie
-
A4 B5 1.8T AEB turbo póżno wstaje
DV sprawny na 100%. Turbina jest nowa. Tylko pytanie czy DV jest dobrze założony. Założyłem go tak jak stary plastikowy bo puszczal Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B5 1.8T AEB turbo póżno wstaje
Wygląda to tak Ładuje mi 0.3 bara Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
Filip?ysy
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta