Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przepływomierz AEB pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Z racji tego że padła mi przepływka w moim AEB to kieruję pytanie czy można jeździć z odłączoną przepływką ? Nie ukrywam że w tym momencie brakuje trochę $$$ , a jazda z podłączoną to męczarnie bo szarpie okropnie.

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Opublikowano

można ale będziesz miał bogatą mieszankę i mogą być problemy z odpalaniem

Opublikowano
  • Autor

Tzn sugerujesz że będzie więcej palić przez mieszankę ? Akurat z odpalaniem to zauważyłem bo 1 na 10 odpaleń zgaśnie aczkolwiek jakoś do pracy trzeba się dotoczyć ;)

Opublikowano

dwa ze bedzie sie nagar robil .dlugo nie smigaj bez niej

Opublikowano
  • Autor

To jeszcze mam takie pytanie , otóż jak wymontowałem przepływkę to była skręcona na 1 śrubkę i moje pytanie brzmi następująco czy w okół niej powinien być silikon ? U mnie jest taki czerwony ale jest go trochę nasmarkane i zastanawiam się czy była już rzeźba robiona czy fabryka tak dała ?

Edytowane przez grantz

Opublikowano

Powinien byc oring.ktos przed toba ewidentnie grzebal

Opublikowano

Znajomy w golfie 4 1.8t jeździł z odłączoną dłuższy czas i w końcu odkruszyła się elektroda masy ze świecy zapłonowej , ponoć przez spalanie stukowe . Skończyło się na wymianie silnika.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za odpowiedzi już wszystko wiem pozdrawiam :)

Opublikowano

Ktoś mi powie czemu moje AEB z odlaczonym przeplywomierzem od razu po odpaleniu gaśnie?

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

To mam jeszcze pytanie otóż czy przepływka w AEB powinna być schowana w obudowie filtra powietrza ? Czy powinna wystawać na zewnątrz i powinna być do niej przykręcona rura na opaskę ? Wybaczcie za pytanie ale rzeźba u mnie byłą robiona i nie mam pojęcia :)

Opublikowano

To mam jeszcze pytanie otóż czy przepływka w AEB powinna być schowana w obudowie filtra powietrza ? Czy powinna wystawać na zewnątrz i powinna być do niej przykręcona rura na opaskę ? Wybaczcie za pytanie ale rzeźba u mnie byłą robiona i nie mam pojęcia :)

Orginalnie jest w obudowie.

Poka fote

Opublikowano
  • Autor

Wygląda to u mnie tak :

https://zapodaj.net/df94406f4bdc7.jpg.html
https://zapodaj.net/3fe630810adf3.jpg.html
https://zapodaj.net/cc0d47a53a54b.jpg.html

I jak podpowie ktoś czy powinien być tak na zewnątrz czy powinien siedzieć w środku ? :)

Opublikowano

powinna być w środku .

Opublikowano
  • Autor

Sprawa już ogarnięta dzięki wielkie za pomoc temat można definitywnie zamknąć ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.