Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB]Seryjne graty + soft.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mylisz pojęcia, hamulce nie służyły, nie służą i nie będą służyć do szybkiej jazdy tylko do szybkiego wytracania prędkości. Nie ważne czy poruszasz się z prędkością 50, 100 czy 200km/h, masz się w maksymalnie krótkim czasie zatrzymać a to co jest w Twoim aucie nie wytrzymuje praw fizyki.

Wytrzymywało 20 lat i teraz nie da rady ? Ja wiem do czego służa hamulce :D Widze że ty masz chyba jakiś problem. Napiszę ci jeszcze raz i proszę o odpowiedź na tylko to jedno konkretne pytanie. PO CO MI MOCNIEJSZE HAMULCE SKORO MOJA JAZDA NIE ULEGŁA ZMIANIE JEŚLI CHODZI O PRĘDKOŚCI I HAMOWANIE ???? Założe se 312 tylko po to żeby nie było :)

Jeśli chodzi ci o to że fabrycznie te hamulce są c**jowe, to się zgodzę są c**jowe bo w 80 lepiej się hamowało :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat hamulców więcej zapomniałem niż Ty jesteś w stanie ogarnąć i nie musisz mi tłumaczyć co "se" założysz do swojego grata bo g... mnie to obchodzi.

Nie ja mam problem tylko Ty go masz, zadałeś pytania to dostałeś konkretne odpowiedzi których jak widać nie rozumiesz bądź nie chcesz zrozumieć.

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat hamulców więcej zapomniałem niż Ty jesteś w stanie ogarnąć i nie musisz mi tłumaczyć co "se" założysz do swojego grata bo g... mnie to obchodzi.

Nie ja mam problem tylko Ty go masz, zadałeś pytania to dostałeś konkretne odpowiedzi których jak widać nie rozumiesz bądź nie chcesz zrozumieć.

Widzę że masz jakiś kompleks. Załaduj se do swojego avanta hamulce rs6 a silnik z Veyrona to będziesz kozak. De facto nie uzyskałem odpowiedzi na moje pytanie bo powtarzasz jak mantre że 312 są za słabe. Nie obraziłem cię i ty mnie nie obrażaj. Kole cię to jak ktoś ci powie że gadasz głupoty ? Masz z tym problem to idź do specjalisty i się tu nie żal. Nawet odnośnie DP napisałeś głupotę że im większy tym lepszy :). Takich specjalistów w naszym kraju jest od groma. Powtarzasz coś w kółko i tyle. Temat tu jest indywidualny a wrzucasz wszystkich do jednego worka. Bo jak chip w 1.8t to od razu k**wa turbo, wtryski itd. hamulce o średnicy 650mm najlepiej. Rozumiem że jak idziesz do lekarza że cię w kostce boli to od razu amputację proponujesz ? Jak remontujesz sobie dasz to wylewka w piwnicy tez robisz przy okazji ? Bez sensu, nie podałeś ANI JEDNEGO KONKRETNEGO ARGUMENTU ZA ! Na tym kończe tą bezsensowną dyskusję i pisz mniej a bardziej konkretnie. Pozdrawiam mimo wszystko i życze udanego przyszłego tygodnia :) Hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...