Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa tylna klapa, światła rejestracji, zamek itp


hunter999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam sedana z 2004 roku z silnikiem 1.9TDI BKE, po zakupie mojej B6 cały czas nie świeciło podświetlanie rejestracji i na kompie pokazywało ten błąd myślałem sobie pewnie żarówki popalone albo rozbite więc zamówiłem sobie ledowe, takie gotowe wraz z tym plastikiem itp Plug&Play nic nie trzeba przerabiać, pasują idealnie. Ale zauważyłem śniedź w tych miejscach gdzie te żarówki mają styki jakoś to wyskrobałem śrubokrętem i zamontowałem nowe żarówki ale nie świeciły potem zamknąłem klapę i zaświeciły podniosłem i znowu nie świecą, potem poruszałem kablami i już wcale nie świecą :/ czego to może być wina ? Załamane kable ? Dodam że nie działa mi otwieranie klapy ani przyciskiem w klapie ani z pilota, jedynie mogę ją otworzyć kluczykiem, może mi ktoś pomóc ? Bo strasznie mnie to wkurza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


poruszałem kablami i już wcale nie świecą :

I już masz odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, to się mogło załamać w tej gumowej osłonie ? Da się jakoś załamany kabel zregenerować że tak napisze ? Czy tylko wycięcie tego miejsca i wstawienie nowego kabla ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuu, jak już pytasz o takie proste rzeczy to jedź do elektryka, daj mu zarobić na chleb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złamany kabel możesz zlutować - taki rodzaj regeneracji ;)

Jeśli jest uszkodzony w miejscu, które "nie pracuje" to takie rozwiązanie powinno być trwałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już sprawa załatwiona, wsztukowałem 0,5m kabla tak żeby w tym miejscu gdzie się wygina był kabel a nie miejsce łączenia kabli i wszystko działa jak należy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...