Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Prosze o analize logów dynamicznych - co jest nie tak!!


przemomk2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio mam pewnien problem a mianowicie powyzej 2000obr/min autko nie jedzie (mechanik na vagu stwierdził że albo przepływka, n75 albo kierownice turbo) wymieniłem wszystkie filtry, przepływke i nadal nic niechce znowu ładować kasy w coś co nie pomoże - może wy mi doradzicie za co się zabrać : kierownice czy n75!! Dodam jeszcze ze osatanio przez jakies 3dni zaczął chodzić jak burza i znowu sie zamulił :wallbash: oto moje logi dynamiczne 003, 004, 008, 0011 będe wdzięczny za jakieś uwagi!!A i jeszcze jedno pytanko czy gdyby były zapieczone kierownice to mógłbym podnieść ręką tą sztange do góry rusza sie jakies 1,5cm??

003

017dff996171630bm.jpg

004

244f63fb2479cb40m.jpg

008

e5f9086c430a1d6am.jpg

011

bf76a2774de8f192m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten samochod jedzie na cisnieniu atmosferycznym.... dziura w dolocie albo calkowicie umarly N75 - raczej to pierwsze

Czy pedal gazu podczas proby byl wcisniety do oporu ???

Przydaly by sie jeszcze 010 dyn oraz 011 Basic Settings ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sprawdź jeszcze czujnik ciśnienia w dolocie znajduję się on obok zaworu egr i biegnie wężyk do ecu sprawdź czy jest podłączony i cały, Choć raczej coś z turbem bo przez przepływkę też nie ciągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak kopcić nie kopci przy próbach pedał był w podłodze, czujnik ciśnienia podpięty i cały - dzisiaj troche się pobawiłem i zamieniłem miejscami n75 z egr i troche się poprawiło tzn jest coś takiego jak mu raz wcisne gaz w podłoge to idze i zachwile znowu traci moc -musze troche odczekać i znowu idze jakby coś musiało sie naładować :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź dokładnie gumowe węże między turbo, chłodnicą powietrza a kolektorem, może jest jakieś małe rozszczelnienie i powiększa się w miarę ładowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...