Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Po 4 dniach postoju auto kaput ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Ojciec ma teraz moja A4. Tak wiec auto od dzis w tył, stało 4 dni nieodpalane. Ojciec podchodzi do auta, ale nie chce sie otworzyc z centralnego, ani kontrolka od alarmu nie mryga, - NIE MA proadu w aucie. Podjechal drugim autem, podlaczyl kable, prad sie pojawil, ale tylko centralny dziala i alarm. Po wlozeniu kluczyka do stacyjki i przekreceniu komputer sie nie zalacza, totalna cisza...co to moze byc (oczywiscie mozna zapomniec o odpaleniu, zero reakcji)? Trza do serwisu jachac?

Pozdrawiam.

P.S-miesiac temu padl mu tak samo, ale po podladowaniu u elektryka wszystko wrocilo do normy, niby sprawdzali aku, i byl ok, altelnator tez wszystko ok...ale chyba jedna aku padł...ma 3 lata.

Opublikowano

A radio masz ori czy inne? Ja miałem podobnie po trzech dniach życia nie było :shocked: okazało się że radio prąd kradło, jak panela nie zdejmowałem! Jak jeździłem codziennie to przez jedną noc nie zdążył się aku wyładować, ale przez trzy doby zabierało całą moc! :hi: Teraz jak zdejmuje panel to może tydzień stać i jest :good:

Opublikowano

podłacz jakis multimetr i zobacz

jaki amperaz przechodzi

moze jakas lampka sie swieci????

Opublikowano
  • Autor

A radio masz ori czy inne? Ja miałem podobnie po trzech dniach życia nie było :shocked: okazało się że radio prąd kradło, jak panela nie zdejmowałem! Jak jeździłem codziennie to przez jedną noc nie zdążył się aku wyładować, ale przez trzy doby zabierało całą moc! :hi: Teraz jak zdejmuje panel to może tydzień stać i jest :good:

Radio jest ori.[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 22:19_________________________________________________

podłacz jakis multimetr i zobacz

jaki amperaz przechodzi

moze jakas lampka sie swieci????

Ale co to ma wspolnego z tym, ze jak podlaczylismy kable z innego auta i prad juz jest, to ze komp nie chce wstac?

Opublikowano

moze gdzies jest zwarcie :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ale co to ma wspolnego z tym, ze jak podlaczylismy kable z innego auta i prad juz jest, to ze komp nie chce wstac?

jak sie aku wyladuje do 0 to po kablach nie dostanie takiego pradu zeby ruszyc motor... naladuj aku, przykrec masowa kleme, a miedzy druga a aku podlacz amperomierz i zobacz jaki masz pobor pradu... potem musisz sprawdzic co Ci zzera prad

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.