Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziwne obroty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam odłaczyłem akumulator i po podłaczeniu wariują obroty silnika . audi a 4 2,6 .podpowiedzcie cos

Opublikowano

Po postoju przez noc, odłącz najpierw klemę na kilka minut, potem zapnij, odpal auto , pozostaw bez dotykania gazu na ok 10min, potem potrzymaj na obrotach, zeby rozgrzac go ok. minutę i pozostaw na wolnych obrt. aż do włączenia went. również z włączonymi światłami mijania przez ok.10min, potem (bez gaszenia) jazda próbna z różnymi obciążeniami przez kilka kilometrów i powinno być ok. Sterownik musi się od nowa zaadoptować do silnika. Z drugiej strony nie świadczy to najlepiej o silniku i świadczy to o tym, ze silnik rozni sie parametrami od zalożen(zużycie, nieszczelności itp.) , ktore przewidzieli "stroiciele" :lol: tego sterownika...

Opublikowano
  • Autor

dzieki za podpowiedz cos podobnego mowił znajomy mechanik tylko bez jezdzenia ale nie pomaga sprobuje twój sposób a autko kupiłem niedawno takze nic o nim jeszcze nie wiem ja probowałem tak; odłaczyłem klemy i po ok godzince podłaczyłem i obroty dalej 1400-1600 tak pulsacyjnie właczył sie wentylator nie pomogło to je zgasiłem

Opublikowano

Sprawdź przepustnicę. Może na niej gromadzić się nagar, co uniemożliwia poprawną adaptację przepustnicy. Po przeczyszczeniu zaadaptuj ją VAGiem (było na forum), albo po wyczyszczeniu przepustnicy włącz zapłon (przy ciepłym silniku powyżej +80stopni) i poczekaj aż przestanie być słychać takie pykanie spod maski, zapal silnik i sprawdź czy mu przeszło...

Opublikowano
  • Autor

NO moze to przepustnica bo próby z akumulatorem nic nie dają juz próbowałem na kazdy sposób jak jade to na biegu bez gazu autko jedzie samo poprostu obroty same trzymają

[ Dodano: 18-02-2007, 13:58 ]

Autko jeaszcze w czwartek spisywało sie super obroty zaczeły sie dziwnie zachowywac w piatek ale po prostu były wysokie i autko samo jechało a w czoraj po rozłaczeniu akumulatora zaczeły sie jeszcze te dziwne skoki obrotów.Oprócz tego to wszystko ok ma kopa i jezdzi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.