Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tryb awaryjny i logi uchwycone w trakcie


fox60

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, :hi:

Borykam się już chwile z trybem awaryjnym w mojej audi. Robiłem już kilka podejść ale dziś udało mi się zlogować autko w trakcie włączenia trybu awaryjnego. tu są logi: http://vaglog.pl/log_267358.html co na to powiecie? bo wg mnie przeładowanie na całej linii tylko nie wiem czy te logi starczą czy jeszcze coś zrobić? zrobiłem grupę 03, 11 i 13 ( nie potrzebnie). Trzeba coś jeszcze zrobić czy widać na tym już co jest przyczyną? Dodam że jeszcze ani razu przy trybie awaryjnym nie zapisało żadnego błędu przy sterowniki silnika.

U góry Logi w trakcie których włączył się tryb awaryjny, a poniżej auto już po restarcie i już bez trybu awaryjnego.

Dziękuje z góry za jakiekolwiek rady :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, u mnie po takich samych logach wynikalo, że turbo na stół i dokładne czyszczenie. Po tej operacji wszystko wróciło do normy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, u mnie po takich samych logach wynikalo, że turbo na stół i dokładne czyszczenie. Po tej operacji wszystko wróciło do normy. Pozdrawiam

Turbo na stół czyli czyszczenie zmiennej geometrii? Czy trzeba oddać do regeneracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbo do czyszczenia ...

Dokładnie :)

A czyścić tylko zmienną geometrię czy kombinować coś z wirnikem, czytałem jednak żeby wirnika nie ruszać bo jak się nie równo zczysci to mogą potem łożyska wysiąść?

I jak wygląda kwestia wyjęcia turbo w 2.0 tdi BPW bo czytałem gdzieś że aby wyszło to trzeba silnik lekko unieść? Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...