Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] sedan , spojler , który ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bym nic nie montował na tylnią klapę. A jak już chcesz to tylko ori od S4.

Opublikowano

zapomniałem dodać , że interesuje mnie lotka do sedana b6 , a ta z linku jest do b7.

Opublikowano

Mi osobiście podoba się taki mały delikatny spojlerek ale jak już to ten 2. Zawsze doda to trochę inwidualności jest tylko jedno ale jak jest z jakość, czy nic nie odstaje? i jak to przylega? byłoby trzeba zobaczyć to w rzeczywistości. Może byc ładnie

Opublikowano

Jeżeli to jest jakiś tani wytwór z allegro to nie spodziewaj się dobrej jakości, będzie zalatywało plastikiem i wsiotuningiem. Jak już to zakładać części ori albo jakichś dobrych firm tuningowych np. Rieger, Oettinger, ABT, Caractere :wink4:

Opublikowano

No i ta cena :gwizdanie:

w końcu to serwis nie ma co się dziwić, ceny zawsze przystępne mają :tongue4:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 12:37_________________________________________________

Jeżeli to jest jakiś tani wytwór z allegro to nie spodziewaj się dobrej jakości, będzie zalatywało plastikiem i wsiotuningiem. Jak już to zakładać części ori albo jakichś dobrych firm tuningowych np. Rieger, Oettinger, ABT, Caractere :wink4:

no to samo można znaleźć na większej giełdzie samochodowej więc lepiej się tam wybrać i zobaczyć na żywo jak to wygląda no i za przesyłkę się nic nie płaci i taniej wyrwać można oooo :)

Opublikowano
sedan , spojler , który ?

Zaden.. :decayed:

Opublikowano
sedan , spojler , który ?

Zaden.. :decayed:

Tym krótkim zdaniem najlepiej można podsumować cały wątek :naughty:

Opublikowano
sedan , spojler , który ?

Zaden.. :decayed:

lub ori s4 :kox:

Opublikowano

dla mnie ten 2 lepszy. mały spoiler dodaje uroku a nie oszpeca. masz chęc to zakładaj. mnie sie podoba.

Opublikowano
  • Autor

I tak robię zamówiłem #2.

Opublikowano

Jak zamontujesz to wrzuć zdjęcia. Zobaczymy jaka jest różnica pomiędzy tym a ori.

Opublikowano
  • Autor

Nie ma sprawy ale dopiero w styczniu bo mieszkam w Niemczech i kumpel mi go przywiezie.Więc jak go pomaluję i zamontuję do wrzucę fotki.

Opublikowano

1 fujjjjjjjjjjjjjj :sick3: :sick3: 2 zakladaj

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Parapety nie sa fajne :decayed:

Opublikowano
  • Autor

"A co ty wiesz o ospojlerowaniu" Boguś Linda :pali:

Opublikowano

Parapety nie sa fajne :decayed:

W B6 zdecydowanie nie są :thumbdown: Zresztą w B5 też - no może poza tym co mam u siebie :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.