Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Ustawienia FIS


zibi66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,w moim autku mam prosty FIS ktory pokazuje tylko fale radiowe,temperature zewnetrzna,otwarcie drzwi,za niski stan plynu,ilosc przejechanych km na danej ilosci paliwa i TU MAM PROBLEM w tej czesci w prawym gornym rogu pali sie " 1 ".Po ok.2 godz.jazdy znika info o przejchanych km. a pojawia sie czas jazdy przestawiany automatycznie co 2 godz.Czy moze mi ktos powiedziec czy idzie to jakos ustawic ????Bede wdzieczny za informacje.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest funkcja Fisa która każe kierowcy odpocząć po prostu :wink4: z tego co pamiętam to wystarczy na manetce kliknąć przycisk i wracasz do czego chcesz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - komputer pokazuje 2:00, 4:00 itp po odpowiednio 2, 4 itp godz jazdy. Po dwóch godz należy zrobić przerwę ok 10 - 15 min (kluczyk musi być wyjęty ze stacyjki) można również skasować wyświetlanie wartości przyciskiem, jednak po upływie kolejnych 2 godzin pojawi się np 4:00 itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za szybka odpowiedz,niestety nie mam manetki aby to kasowac,a jakim przyciskiem sie to kasuje bo nie ukrywam,ze jak robie dluga trase to troche mnie to irytuje. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wszystkie informacje które wymieniłeś w pierwszym poście pokazują się naraz? :mysli: bo jak tak to nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, chodzi mi tylko o kasowanie tego czasu ktory sie wyswietla po 2 godz.,jakim przyciskiem mozna to zrobic bo nie mam mozliwosci zrobic tego manetka :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, chodzi mi tylko o kasowanie tego czasu ktory sie wyswietla po 2 godz.,jakim przyciskiem mozna to zrobic bo nie mam mozliwosci zrobic tego manetka :mysli:

A możesz sprecyzować o co Tobie chodzi i co Ty chcesz w końcu skasować ?

Jak nie masz manetki ? To jak zmieniasz informacje na FISie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, chodzi mi tylko o kasowanie tego czasu ktory sie wyswietla po 2 godz.,jakim przyciskiem mozna to zrobic bo nie mam mozliwosci zrobic tego manetka :mysli:

A możesz sprecyzować o co Tobie chodzi i co Ty chcesz w końcu skasować ?

Jak nie masz manetki ? To jak zmieniasz informacje na FISie ?

trzeba dołołożyc manatke i juz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak bede musial zalozyc manetke i problem zniknie,z tego co widze to nie ma innej mozliwosci aby cokolwiek zrobic bez manetki,po cichu liczylem ze jest jakis sposob np.przyciski przy liczniku,laptop z VAG ?????? Jak ktos bedzie mial jakis inny pomysl bede wdzieczny.Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, chodzi mi tylko o kasowanie tego czasu ktory sie wyswietla po 2 godz.,jakim przyciskiem mozna to zrobic bo nie mam mozliwosci zrobic tego manetka :mysli:

A możesz sprecyzować o co Tobie chodzi i co Ty chcesz w końcu skasować ?

Jak nie masz manetki ? To jak zmieniasz informacje na FISie ?

Kolega ma 1/2 FISa i nie ma przycisków na manetce i nie ma możliwości zmiany informacji. Taka możliwość pojawi się po dołożeniu manetki i przekodowaniu licznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle,ze temat zostal wyczerpany i mozna go usunac,zaczynam szukac manetki.Dzieki za informacje,pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle,ze temat zostal wyczerpany i mozna go usunac,zaczynam szukac manetki.Dzieki za informacje,pozdrawiam :hi:

Nic nie usuwamy - może komuś się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...