Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Modyfikator Plus - czy ktoś próbował i czym się różni od ceramizera i teflonu ?


MarEsp

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - Modyfikator Plus czy ktoś próbował i czym się różni od ceramizera i teflonu ?

Poniżej link do producenta i prezentacja jak działa

Co o tym myślicie ?

http://www.modifikator.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja próbowałem :naughty:

stoi przez tydzień :kox: i jakby wiekszy :naughty:

polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja próbowałem :naughty:

stoi przez tydzień :kox: i jakby wiekszy :naughty:

polecam :good:

Ze co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja próbowałem :naughty:

stoi przez tydzień :kox: i jakby wiekszy :naughty:

polecam :good:

Ze co??

jakie pytanie,taka odpowiedz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarEsp mam pytanie - jeździsz Maluchem, Polonezem czy Audi ?

Po Twoim poście mam wrażenie, że na pewno nie tym ostatnim z wymienionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys mialem duzego fiata... autko bylo jak perelka i takiego... "czegos" bym nigdy mu nie wlał :sick3:

ale... :kox: sadze, ze powyzszy preparat bedzie doskonaly jako skladnik sylwestrowego drinka, :mysli: np. mod`y mary :cool1::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że sami znawcy już się wypowiedzieli zwłaszcza Tomeks32 miał najwięcej mądrego do powiedzenia za co na poważnym forum dostałby bana.

Ja nie jestem zwolennikiem tej nowości - tak jak i sceptycznie podchodziłem do ceramizerów, lecz znam naocznych świadków którzy już w kolejnych swoich autach to dolewają i chwalą (zwiększenie kompresji, zmniejszenie zużycia oleju i przedłużenie życia zamiast szlifu, którego koszt przewyższał wartość auta - jako negatyw to niemożność po zastosowaniu ceramizera wykonania szlifu, gdyż rzeczywiście powstała powłoka jest nie do zdarcia). Jak ktoś nie zastosował specyfiku będącego przedmiotem tego wątku to niech zaciśnie zwieracze (zwłaszcza Tomeks32)i się nie wypowiada, albo niech założy swój wątek mądrzejszy, zwłaszcza iż użytkownicy tego forum nie tylko jeżdżą Audi B7(zwłaszcza Tomeks32) ale i starymi B5 jak ja, który już powoli musi zastanawiać się nad szlifem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś juz wyprubowal ten Modyfikator plus to prosze o jakis opis cczy sie sprawdzilo czy nie.Widzialem prezentacje na TVN Turbo i naprawde robi wrazenie nawet po wylaniu oleju z slilnika auto normalnie pracowalo producent podaje ze ok 50 km bez problemu. takze sam bym z checia sprobowal tego modyfikatora.pzdr dal wszystkich b5-tek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem prezentacje na TVN Turbo i naprawde robi wrazenie nawet po wylaniu oleju z slilnika auto normalnie pracowalo producent podaje ze ok 50 km bez problemu. takze sam bym z checia sprobowal tego modyfikatora.pzdr dal wszystkich b5-tek

Boże widzisz i nie grzmisz - to zalej to do siebie, wywal olej i przejedź 50 km - zobaczymy o ile tyś. km podczas tych 50 km drogi postarzeje się Twój silnik. Czy jak widzisz reklamę w TV proszku do prania to też rzucasz się kupić ? Czy jak widzisz reklamy MANGO to też dzwonisz i kupujesz ?

Normalnie mam wrażenie, że niektórzy są 15 lat wstecz i dalej dają się nabierać na zagrania typu: otwieram skrzynkę pocztową, a tam leży list - wygrał Pan samochód tylko proszę kupić biżuterię.

MarEsp widzę, że Ty dalej nie rozumiesz pewnego przekazu - stosowanie takich środków to jest chwilowe kamuflowanie problemów, które mogą wrócić ze zdwojoną siłą - problemy się eliminuje, a nie tuszuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże widzisz i nie grzmisz - to zalej to do siebie, wywal olej i przejedź 50 km - zobaczymy o ile tyś. km podczas tych 50 km drogi postarzeje się Twój silnik. Czy jak widzisz reklamę w TV proszku do prania to też rzucasz się kupić ? Czy jak widzisz reklamy MANGO to też dzwonisz i kupujesz ?

Normalnie mam wrażenie, że niektórzy są 15 lat wstecz i dalej dają się nabierać na zagrania typu: otwieram skrzynkę pocztową, a tam leży list - wygrał Pan samochód tylko proszę kupić biżuterię.

MarEsp widzę, że Ty dalej nie rozumiesz pewnego przekazu - stosowanie takich środków to jest chwilowe kamuflowanie problemów, które mogą wrócić ze zdwojoną siłą - problemy się eliminuje, a nie tuszuje.

Kiedyś minister spraw zagranicznych Rosji (Ławrow) rozmawiał przez telefon na temat Gruzji ze swoim odpowiednikiem w Wilkiej Brytanii i gdy Angol zaczął go pouczać Ławrow mu odpowiedział cyt. : "A kim ty kur*a jesteś aby mnie pouczać ?"

A skąd Ty "znawco" i autorytecie (to że jesteś admin nie znaczy że jesteś mądry) masz monopol na mądrość ? i jakim prawem będziesz mnie pouczał że ja nie rozumiem jakiegoś przekazu i że jestem 15 lat wstecz i na jakiej podstawie twierdzisz że cyt. "stosowanie takich środków to jest chwilowe kamuflowanie problemów, które mogą wrócić ze zdwojoną siłą " - próbowałeś tego ? Jestem daleki od zachwytu i jestem sceptyczny co do tego modyfikatora ale chciałbym aby się wypowiedział ktoś kto to zastosował i niekoniecznie spuścił olej aby sprawdzić rzekome 50 km bez oleju, gdyż albowiem zastosowanie tego środka jest zgoła odmienne. Pozdrawiam wszystkich posiadaczy starych B5, a posiadacze nowych B7 niech zacisną d*pę i nie pouczają nas bo nasze problemy są trochę inne, a to forum jest dla wszystkich posiadaczy A4. Jeżeli mam wydać 5 tys. zł na szlif, a będę jeździł autem max jeszcze 2-3 lata, to może wystarczy za 145 zł wlać to ustroistwo i wyjdzie na to samo a nawet lepiej bo mechanicy przy okazji szlifu i całej reszty jedno naprawią a dwie inne rzeczy spiepszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd Ty "znawco" i autorytecie (to że jesteś admin nie znaczy że jesteś mądry) masz monopol na mądrość ? i jakim prawem będziesz mnie pouczał że ja nie rozumiem jakiegoś przekazu i że jestem 15 lat wstecz i na jakiej podstawie twierdzisz że cyt. "stosowanie takich środków to jest chwilowe kamuflowanie problemów, które mogą wrócić ze zdwojoną siłą " - próbowałeś tego ?

Po 1 - nie pouczam Ciebie tylko wyrażam swoją opinię - to że tak to zrozumiałeś mimo moich wyjaśnień dwa posty wyżej świadczy tylko o Tobie.

Po 2 - pokaż mi gdzie napisałem, że TY jesteś 15 lat wstecz ? O ile się nie mylę podałem przykład żeby odnieść się do myślenia NIEKTÓRYCH osób i nigdzie nie było napisane, że to jesteś TY.

Po 3 - co do kamuflowania problemów - urodziłeś się wczoraj ? Już w przedszkolu uczą, że lepiej jest likwidować przyczynę niż leczyć skutki - co do "próbowania" - życie uczy nas tego i nie trzeba dolewać czegoś do silnika żeby doświadczyć tego mądrego powiedzenia i przyjąć go jako jedną z dewiz życiowych.

Po 4 - nie użyłem wobec Ciebie żadnych ironicznych określeń typu: "znawco" i autorytecie lub "jakim prawem będziesz mnie pouczał" i nie życzę sobie żebyś pisał coś takiego w stosunku do mojej osoby. Powtórzę raz jeszcze skoro nie zrozumiałeś - nie pouczałem Ciebie tylko wyjaśniałem problem na pewnym przykładzie.

Po 5 - co do cytatu: "A kim ty kur*a jesteś aby mnie pouczać ?" - też sobie nie życzę tego rodzaju tekstów. Masz chyba 35 lat i uważam, że powinieneś trzymać poziom wypowiedzi jak na swój wiek przystało. Twój tekst: "to że jesteś admin nie znaczy że jesteś mądry" jest po prostu żenujący, bo tak samo bym napisał do Ciebie jakbym miał status Klubowicza czy jakikolwiek inny na forum.

Jestem daleki od zachwytu i jestem sceptyczny co do tego modyfikatora ale chciałbym aby się wypowiedział ktoś kto to zastosował i niekoniecznie spuścił olej aby sprawdzić rzekome 50 km bez oleju, gdyż albowiem zastosowanie tego środka jest zgoła odmienne.

Czy nie wyraźnie wypowiedzieli się inni piszący ?

Czego jeszcze potrzebujesz na potwierdzenie wyraźnego zdania i opinii innych użytkowników forum ?

Chcesz żeby ktoś inny to zalał i przetestował ?

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy starych B5, a posiadacze nowych B7 niech zacisną d*pę i nie pouczają nas bo nasze problemy są trochę inne, a to forum jest dla wszystkich posiadaczy A4.

Odpowiedź na poziomie ... brawo :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby na forum się znalazł jakiś samobójca który już to wypróbował.Mam B5 i jakoś nie mam potrzeby zalewania takimi wynalazkami i nie widzę żebym potrzebował robić też szlif.

Do malucha to może bym się nie bał tego wlać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 słowa do ojca prowadzącego

proponuje zabronić wstępu na nasze forum dla osób które stosują takie środki i które mają tak spaczony punkt widzenia na temat motoryzacji

Radził bym się im udać do Miejscowości TORUŃ - tam wśród kolegów i koleżanek odzianych w moherowe berety

Mogli by się poczuć swobodniej

W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże widzisz i nie grzmisz...

Kiedyś minister spraw zagranicznych Rosji (Ławrow) rozmawiał przez telefon na temat Gruzji ze swoim odpowiednikiem w Wilkiej Brytanii i gdy Angol zaczął go pouczać Ławrow mu odpowiedział cyt. : "A kim ty kur*a jesteś aby mnie pouczać ?"

A skąd Ty "znawco" i autorytecie (to że jesteś admin nie znaczy że jesteś mądry) masz monopol na mądrość ?

a posiadacze nowych B7 niech zacisną d*pę i nie pouczają nas

spiepszą

kolego MarEsp propunuje zasiegnac u siebie darmowej porady prawnej: art 212 KK :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny "znawca" Musashi chłe chłe To że napisałem że mechanicy mogą jedno naprawić a dwie inne rzeczy spieprzyć - to wyczerpuje twoim zdaniem znawco art. 212 kk Może też na tematy życia na Marsie zaczniesz się wypowiadać.

Panie Musashi ja kiedyś w wątku gdzie klubowicz miał problem z instalacją gazową - wtrąciłem odpowiedź w stylu "nigdy nie założę gazu" Dostałem za to słuszne upomnienie z pytaniem jak pomogłem koledze. Zrozumiałem że głupio się wtrąciłem nie pomogłem koledze a nikogo nie obchodzi to że ja nie założę gazu - i od tej pory pisze tylko na temat, aby komuś pomóc w wątku. Natomiast dobrze by było aby admin i moderator również stosowali się do tej zasady i chociaż żeby nie przeszkadzali albo coś mądrego wnieśli albo banowali tego pana (tomeks32)na początku który wyśmiewał wątek (lub tego nowicjusza (lechwik cyt proponuje zabronić wstępu na nasze forum dla osób które stosują takie środki i które mają tak spaczony punkt widzenia na temat motoryzacji ) który próbuje się podlizać modom proponując nie dopuszczać na to forum tych którzy mają spaczony pogląd na motoryzację - co jest obraźliwe cokolwiek ten nowicjusz oblany wazeliną uważa za spaczenie poglądu na motoryzację, chyba mu chodziło o brak snobizmu posiadania Audi, normalnie dostałby za to bana, a tu proponuję za to zrobić z niego od razu klubowicza). Chcecie sobie nawzajem słodzić - proszę bardzo ja jestem z poza "towarzystwa" więc zostanę zadziobany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny "znawca" Musashi chłe chłe To że napisałem że mechanicy mogą jedno naprawić a dwie inne rzeczy spieprzyć - to wyczerpuje twoim zdaniem znawco art. 212 kk Może też na tematy życia na Marsie zaczniesz się wypowiadać.

z rozpedu zle okreslilem, mialbyc art 216. chodzi o odpowiedzialnosc karna, za obrazanie innych, a tego nie szczedzisz...

gdybys nie wiedzial o czym napisalem, cytuje:

USTAWA z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny

Art. 216.

§ 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła,

podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku

i wobec tego, mam propozycje, albo wypowiadaj sie zgodnie z zachowaniem etykiety, albo sie tego naucz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Pan takie same pojęcie o prawie jak i o życiu na Marsie. Stwierdzenie "to że jesteś admin nie znaczy że jesteś mądry" oznacza nie mniej i nie więcej niż to, iż z funkcją admina nie jest związany na stałę monopol na mądrość. Nie oznacza to że admin jest mądry ale i nie oznacza że jest niemądry.

Rozumiem że tomeks32 i lechwik znają etykietę więc nie musisz Pan im zwracać uwagę zwłaszcza że lechwik nawymyślał mi od moherowych beretów.

Niech żyje bezstronność a różnica między mną a tomeks32 i lechwik jest taka że ci ostatni nie naruszyli majestatu.

Jeżeli masz Pan jakieś uwagi do mnie to zapraszam na priv, gdyż ta dyskusja staje się groteskowa i ludzi może to gorszyć. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzenie "to że jesteś admin nie znaczy że jesteś mądry" oznacza nie mniej i nie więcej niż to, iż z funkcją admina nie jest związany na stałę monopol na mądrość. Nie oznacza to że admin jest mądry ale i nie oznacza że jest niemądry.

Dla mnie kontekst całej wypowiedzi nie świadczył o tym, co teraz napisałeś.

Nadmienię również, że dostałeś wyczerpujące odpowiedzi na Twoje pytanie, lekko kontrowersyjne, ale z odpowiednim przekazem i morałem na przyszłość. Przykro mi bardzo, że tego nie zrozumiałeś.

Piszesz za to głupio mądre teksty o monopolu ludzi na mądrość - pragnę Ciebie poinformować, że w porównaniu do Twoich wypowiedzi naprawdę mogę sądzić, że mam monopol na mądrość.

Żegnam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...