Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kontrola po roku używania słabe 1.8t lub przyzwyczajenie


papi90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, parę dni temu minął rok od kiedy jestem posiadaczem be'piątki 1.8T ANB (przesiadka z golf3 75km) Zaraz po zakupie mój mechanik dokładnie sprawdził stan auta, i tak wyszło że sporo rzeczy było do zrobienia czego akurat się spodziewałem auto kupione bardzo tanio z paroma bolączkami. Wymienione:

Świece i kable NGK

Uszczelka pokrywy zaworów LORENZ

Kompletny rozrząd

Pełna regeneracja turbiny (szkoda ze wcześniej nie znałem tego forum bo tu za te pieniądze miałbym troszkę lepszą turbinkę)

Olej VALVOLINE 5W40

Później poznałem te forum i napisałem do was, wtedy zakupiłem kabel i sprawdziłem błędy wyskoczył tylko problem z odkurzaczem przyznam się że nic z nim nie zrobiłem do dziś. W celu sprawdzenia dokładniejszej pracy powiedzieliscie mi żebym zrobił logi, tak też zrobiłem i wpisałem na forum wyszło że przeplywka troszkę słabo zaczyna działać. Minął już rok a mi brakuje mocy konkretnego szarpniecia kiedy tego chce i niewiem czy może coś działa nie prawidłowo czy czas na podnoszenie mocy.

Prosił bym o podanie mi jakie miałbym zrobić logi abyście mogli mi powiedzieć coś o kondycji mojej A-czworeczki, z góry dziękować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...