Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jaka antena ?


Marcinlbn24

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje że bardziej stosowna do tego modelu jest ta antena:

http://allegro.pl/antena-dachowa-audi-80-a3-a4-a6-wtyk-raku-2-bat16-i6284689582.html

Ale musisz sprawdzić czy masz u siebie oryginalną końcówkę do której będzie ta antena pasowała.

Jeśli nic nie było przerabiane powinien być ten wtyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem u siebię z dwa tygodnię temu i kupiłem tą podaną w pierwszym linku, działa bez zarzutu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a takie pytanie bo mam A4 B5 przed liftem sedan czyli ori antena w tylnej szybie i tak jest podłączona przez wzmacniacz w boczku i separator przy radiu. Jakiś idiota dodatkowo założył antene w dachu a kabel puscil z podsufitki do bagażnika i nie wiem po co. Jest możliwość podpięcia tej anteny z dachu do tego wzmacniacza zamiast tylnej szyby albo jednoocześnie z tylną szybą? powody są 2 mianowicie radio kiepsko odbiera i chce już wykorzystać tą antene dachową zeby dziura nie została.

EDIT. Po poprawnym podłączeniu anteny w szybie, wzmacniacza i separatora łapie swietnie fale. Została dziura w dachu do ogarnięcia. Jak mierzyłem to nie jest centralnie na srodku więc podejrzewam, ze samorobka ta dachowa, chyba ze sie myle, ktos cos?

Edytowane przez vwiater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wyrąbał antene na dachu, bo pewnie nie umiał ogarnąć tej w tylnej szybie... W sedanach nie było anten na dachu. Jak chcesz sie tego ładnie pozbyc, to spawanie i malowanie... Ewentualnie mozesz zamontować w samochodzi zestaw CB i wtedy antena montażowa CB na dach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat migomat jest w domu, podsufitka ściągnieta tylko pytanie czy nie pofaluje mi dachu takie spawanie?

PS. Radio po zamontowaniu prawidłowo wzmacniacza, separatora itd. odbiera mi nawet radio z Zakopanego w pólnocnym Krakowie, vox i rmf max zero zakłóceń, normalnie oszalałem!

Edytowane przez vwiater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba umiejętnie pospawać i nie powinno pofalować. Może lepiej zostaw to blacharzowi, bo jak Ci pościąga blache na dachu, to nie wesoło będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej blacharz. Spawacz tokarz raczej nie spawa ciękich blach tylko grube materialy. Cieka blache trzeba umiec pospawac zeby fale dunaju nie wyszly :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...