Treść opublikowana przez Marcinlbn24
-
Problem z biegami w Audi A4 B5 1.8T
Dziękuję
-
Problem z biegami w Audi A4 B5 1.8T
Znalaz byś ten temat szukam szukam i coś nie mogę znaleźć będę wdzięczny
-
Problem z biegami w Audi A4 B5 1.8T
Witam tata posiada a4 b5 1.8t apu Ma problem z biegami Otóż: - jak chce wrzucić 1 lub 2 jak auto jedzie biegi maja tak jak by oprór wchodzi biegałem nie tak jak np biegami numer 3,4,5 tylko 1 i 2 wchodzi z operem o co chodzi 2 dni temu była wymieniania skrzynia na inną ( problem był przed wymianą) Więc skrzynia odpada Sprzęgło zostało założone nowe O co chodzi ? Czy to coś z wybierakiem? Kiedyś mechanik mu zlikwidował niby luz na wybieraku tu i tego nita zastąpił śrubą i nie ma nic luzu czy to może być wina tego ?
-
Licznik w Audi A4 B7 nie pokazuje przebiegu i godziny
Tu mam lapszej jakości 20250130_201627.mp4 20250130_201122.mp4
-
Licznik w Audi A4 B7 nie pokazuje przebiegu i godziny
A jak zrobiłem test zegarów to tam coś wyszło nie ok ?
-
Licznik w Audi A4 B7 nie pokazuje przebiegu i godziny
Ok czyli zegary do naprawy lub wymiana ? A po teście mówisz że usterka zegarów ? Ale palą się na teście fakt że miga fis itp
-
Licznik w Audi A4 B7 nie pokazuje przebiegu i godziny
Właśnie wyciąłem zegary na ok 30 minut i nic nie wiem ale może trzeba psiknać wtyczki kontaktem ?
-
Licznik w Audi A4 B7 nie pokazuje przebiegu i godziny
Wczoraj normalnie działało a dziś tak hmm... czyli wymiana zegarów ? Czy naprawa ?
-
Licznik w Audi A4 B7 nie pokazuje przebiegu i godziny
Takie coś było ale po adłoczenou aku I zegary wyciągałem ale skasowałem i nie ma już a zegary nie działają
-
Licznik w Audi A4 B7 nie pokazuje przebiegu i godziny
Tak i nic nie na błędów z modułu konfitur i wskaźników cisza
-
Licznik w Audi A4 B7 nie pokazuje przebiegu i godziny
Zrobiłem i co moze być? 20250130_201122.mp4
-
Licznik w Audi A4 B7 nie pokazuje przebiegu i godziny
Jak dokładnie to zrobić?
-
Licznik w Audi A4 B7 nie pokazuje przebiegu i godziny
Witam mam problem nagle przetało działać mi na liczniku fis kolorowy na środku i data i przebieg się nie świeci? O co chodzi ? Temperatura działa na liczniku obroty też prędkość też i poziom paliwa też reszta nie o co chodzi ? Bezpieczniki wszystkie ok jest ktoś z lubelskie lub lublina ? Żeby podmienić liczniku i zobaczyć czy to licznika wina ?
-
Problem z ogrzewaniem na wolnych obrotach w Audi A4 B7 1.8T
-
Problem z ogrzewaniem na wolnych obrotach w Audi A4 B7 1.8T
-
Problem z ogrzewaniem na wolnych obrotach w Audi A4 B7 1.8T
To 38 przy termostacie to idzie do nagrzewnicy ? Na ogrzewanie ? Co mam tam sprawdzić? Czy ciepły jest czy co ?
-
Problem z ogrzewaniem na wolnych obrotach w Audi A4 B7 1.8T
A to jak mogę zrobić?
-
Problem z ogrzewaniem na wolnych obrotach w Audi A4 B7 1.8T
A co dokładnie mam sprawdzić? I jak to zrobić?
-
Problem z ogrzewaniem na wolnych obrotach w Audi A4 B7 1.8T
-
Problem z ogrzewaniem na wolnych obrotach w Audi A4 B7 1.8T
Pomoże ktoś?
-
Problem z ogrzewaniem na wolnych obrotach w Audi A4 B7 1.8T
-
Problem z ogrzewaniem na wolnych obrotach w Audi A4 B7 1.8T
Witam mam problem z ogrzewaniem Na wolnych obrotach słabo grzeje Jest na HI nawiew siła nawiewu na jedną kreskę mam 90 stopni : audi a4 b7 1.8t bfb LPG Hi jedna kreska - 76.6 Hi 5 kresek 67.5 Hi max 57 Dla porówaninia auto taty: a4 b5 1.8t apu LPG Hi jedna kreska - 78 Hi 5 kresek - 77.9 Hi kreski max. - 71.6 Widać jaka duża jest różnica temperatury na głównie jak siła nawiewu rośnie czego to jest wina? -Uszczelka pod głowicą robiona 2 lata temu - termostaty robione chyba że 3 razy. ( nagrzewa się do 90 stopni i trzyma 90 stopni ) - nowy rorząd wraz z nową pompą wody ( hempu) metalowy wirnik) 05.2024 ( przed wymianą na nowy też był ten problem) - nagrzewnica wymieniona w grudniu 2024 - króciec wody z czujnikiem wymieniony jakoś w 2023 roku brak wycieku płynu w okolicy króćca Węże z nagrzewnicy oba w podobnej temperaturze wejście I wyjście podobnie oczywiście jak auto się nagrzeje odpowietrzałem nagrzewnice górnym wężem tą dziurką silnik nagrzeny 90 stopni waż zdjęty do dziurki daje 3 tys obrotów czekam aż leci sam płyn i wsuwam na swoje miejsce. Głównym problem jest to że temperatura spada wraz z siłą nawiewu a u taty w a4 b5 1.8t tak nie ma Pomoże ktoś co dalej robić?
-
Błędy po kodowaniu auto wentylacji w Audi A4 B7
Wszystko już ok pełne skanowanie pomogło i błędy nie wróciły
-
Błędy po kodowaniu auto wentylacji w Audi A4 B7
Witam mam problem kiedyś włączyłem auto wentylacja kodowaniem jakoś nie pamiętam jak ostatnio wyłączyłem chyba to bo na fis nie pokazuje mi się już i mam takie błędy powie mi ktoś jak poprawnie zakodować i wyłączyć auto wentylacja w aucie ? Nie mam webasto pomoże ktoś?
-
Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7
Witam jak cofnąć opcje auto wentylacja? Chodzi mi jak wrócić żeby nie było błędu bo kiedyś tam włączyłem a nie mam webasto chce to wyłączyć pomoże ktoś?