Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a skad wiesz ze najlepszy? masz jakies potwierdzenie na to ?:)

Opublikowano

Siedzę często na forum cb i dużo osób go kupuje bo ponoć ma bardzo miły dziek i nie charczy jak pogłośnisz :naughty::ok2:

Opublikowano
  • Autor

no ja juz zamontowalem sobie CB tylko przydalby mi sie ciut dluzszy kabel antenowy bo jest na styk :/

Opublikowano

i co wymyśliłeś? :)

Opublikowano

zawsze mozna przedłuzyc :decayed:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 18:11_________________________________________________http://www.allegro.pl/search.php?string=beczka&from_showcat=1&category=446&country=1

możesz przedłużyć kabel ile chcesz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ok ale czy jak dokupie sobie kabla z przedluzka to bede musial od nowa stroic wszystko??

jutro postaram sie zdjecie wstawic jak to wyglada :) powiem tak nie jest najgorzej :P

Opublikowano

Nie powinno się nic zmienić antene stroisz do miejsca położenia a długość kabla nie przeszkadza :good:

Opublikowano
  • Autor

Nie powinno się nic zmienić antene stroisz do miejsca położenia a długość kabla nie przeszkadza :good:

dzieki wielkie patrykbor

to teraz musze dokupic troche kabla ale mi potrzeba maxymalnie z pół metra i wtedy ladnie wszystko sie zrobi i bedzie estetycznie bez widoku zadnych kabli na wierzchu... jak to zrobie to wstawie foty na patent Cb radia do A4 B8 hehee :naughty:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

a ja już się uporałem :decayed: podwiesiłem radyjko jeszcze niżej niż schowek przy kierownicy, a w schowek wchodzi gruchę i jest git :good::kox:

Opublikowano

poka poka :naughty:

Opublikowano

jutro jutro :wink4: [br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 19:26_________________________________________________tak to wygląda :)

6e1e38ef52d02898m.jpg

Opublikowano

nie szkoda ci było robić dziury

Opublikowano

i tak to radio tam będzie dopóki będę miał furę, a jak sprzedam to wyciągam i tyle... przecież tego nie widać dopóki nie włożysz głowy pod kierownice... :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Nie powinno się nic zmienić antene stroisz do miejsca położenia a długość kabla nie przeszkadza :good:

Długość kabla MA ZNACZENIE !!! nawet przelutowanie końcówki potrafi zmienić SWR (czy jak kto woli WFS - współczynnik fali stojącej)

Kabel też się stroi tylko na tzw. "sztucznym obciążeniu"

Opublikowano

Nie powinno się nic zmienić antene stroisz do miejsca położenia a długość kabla nie przeszkadza :good:

Długość kabla MA ZNACZENIE !!! nawet przelutowanie końcówki potrafi zmienić SWR (czy jak kto woli WFS - współczynnik fali stojącej)

Kabel też się stroi tylko na tzw. "sztucznym obciążeniu"

sugerowałem sie tym wątkiem

http://www.cb-radio.pl/phpBB/viewtopic.php?t=18785&highlight=d%B3ugosc+kabla++swr

Opublikowano

Nie powinno się nic zmienić antene stroisz do miejsca położenia a długość kabla nie przeszkadza :good:

Długość kabla MA ZNACZENIE !!! nawet przelutowanie końcówki potrafi zmienić SWR (czy jak kto woli WFS - współczynnik fali stojącej)

Kabel też się stroi tylko na tzw. "sztucznym obciążeniu"

sugerowałem sie tym wątkiem

http://www.cb-radio.pl/phpBB/viewtopic.php?t=18785&highlight=d%B3ugosc+kabla++swr

No cóż, sugerując się tym wątkiem............ :polew: :polew: :polew:

Nie będę komentował wypowiedzi ludzi, którzy nie mają doświadczenia i wiedzy. (myślę o niejakim Góralu - wstawił prawidłowy wykres, ale nie umie go odczytać) :polew:

Nie uważam się za geniusza w sprawach radiokomunikacji, ale na CB siedzę od 1992 a w 1996 zdobyłem patent krótkofalarski.

Mam nadzieję że od tamtego czasu nie zmieniły się prawa fizyki :mysli:

Oto link w którym jest w prosty sposób opisany proces strojenia:

http://www.motonews.pl/sh_forum.php?op=fvt&t=198450&c=45&f=20&start=0&orderby=asc

Pamiętać należy o tym że można osiągnąć niski SWR przy radiu na źle dociętym kablu - lecz SWR przy antenie nadal będzie zły - efekt jest taki, że nie spalimy "końcówki mocy" w radiu, ale emisja z promiennika (czyt. bata anteny) będzie marna.

Na odbiór - SWR nie ma większego wpływu.

Opublikowano

Kolego konian jako długoletni praktyk jaką możesz polecić mi antenkę do Lincolna. Auto T4, niestety, mocowanie wyłącznie na magnes

Przepraszam za mały OT

Opublikowano

jaka ma być maksymalna długość ??

Opublikowano

Max 150 cm

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.