Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem podczas przełączania na lpg


Envin

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Panowie problem polega na tym, że chcąc aby moja instalacja LPG działała dobrze i nie było z nią problemu słuchając rad znajomych zaprowadziłem auto do Auto gaz centrum w Radomiu o ile być może u znajomych nie było problemu o tyle raczej 3.0 asn przerasta kompetencje " expertów LPG " Pomijając już to że w nieprawidłowym miejscu wpieli się w układ chłodzenia z reduktorem co zaowocowało tym ,że musiałem zrobić remont silnika bo zaczął się przegrzewać i dmuchnęło uszczelkę. To najprawdopodobniej nie byli w stanie poradzić sobie z problemem który występował przy pierwszym przełączaniu na lpg ( po rozgrzaniu zimnego silnika ) dodam, że na ciepłym silniku nie było problemu. Wracając do sedna odpalenie rano wszystko ok jedziemy na benzynie gdy temperatura osiągnie odpowiednia wartość przełącza się LPG i w tym momencie jest szarpnięcie silnikiem w skrajnych wypadkach mrygnie check wypadanie zapłonów. Panowie experci podejrzewam, że problem rozwiązali w sposób taki, że wy***rdolili dziure w dolnej części obudowy filtra powietrza, ale gdy robiłem remont motorowni i zobaczyłem to od razu kupiłem nowa obudowe bez żadnych dziur co zaowocowało tym, że przestał hałasować podczas przyśpieszania ( po kupnie audi nie wiele nią jezdziłem więc na początku nie odczówałem różnicy ) W każdym bądz razie od momentu wymiany tej obudowy jest problem przy pierwszy przełączaniu na LPG co może być przyczyną?? Instalacja to Zenit PRO reduktor KME Gold wtryski Hana. Mam jeszcze rok gwarancji na tą instalacje nie mniej jednak nie pozwole tym expertom już nigdy dotknąć się do mojego samochodu dlatego pytam was o poradę. Dodam, że byłem na ustawianiu LPG u człowieka który zajmuje się tuningiem itp. LPG ustawione jest elegancko patrząc na wyniki pomiarów z chamowni i korekty no a przede wszystkim jeżdżąc czuć to, że jedzie jak powinna ( wcześniej po ustawieniach expertów była znaczna różnica na pb a lpg )

Edytowane przez Envin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...