Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8t diagnoza wyjące łożysko mechanizmu różnicowego. poradźcie co robić.


FRAG

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problemik, audi A4 B5 1.8T '98rok nie dawno zacząłem słyszeć huczenie przy skręcie w lewo, pewny swego łożysko koła, kupiłem i jadę do znajomego mechaniora, auto w górę jedno koło zakręcone prawe cisza, lewe koło zakręcone słychać, ale nie łożysko koła tylko w skrzyni szum i tu kopara opadła, mechanik twierdzi że tylko aso i grube koszty, więc pytam was o opinie kto temat przerabiał, jakie koszty łożysk, bo wole naprawić niż szukać innej skrzyni wiadomo loteria, a i z symbolem DVX1064 krucho na rynku wtórnym , i czy w najgorszym wypadku szukać innej skrzyni która będzie pasować jakie numery, żeby było prawidłowo bez przeróbek osi itp.itd. mogę określić mój budżet na tą naprawę na 700-800 zł części robota to inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie nie bawił w naprawy, kup na forum skrzynkę sprawną, zakładam że koledzy z forum raczej ci badziewia nie wcisną. Nr mogą być inne, ważne żeby tylko przełożenia sie zgadzały i mocowania.

Napiszą mądrzejsi co w tym siedzą i doradzą ci z jakimi nr szukać czy coś,

Osobiście jako mechanik za rozbiórke skrzyni bym sie nie wziął, zakładam że twój mechanik również wiec zostaje specjalista od skrzyń a to już grubsze koszta. dlatego zdecydowanie lepiej kupić inną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę naprawić, ale jak nie ogarnę łożysk to proszę o podpowiedź jakie skrzynki podejdą, czy z audi a6 2000r. Z silnika awt będzie ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę słabe zainteresowanie tematem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...