Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z odpalaniem w Audi A4 B5 APD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem od jakiegoś czasu to znaczy od zakupu samochodu z odpalaniem samochód. Strasznie ciężko pali

jak na załączonym obrazku
Opublikowano

Jakieś błędy w sterowniku silnika? Sprawdzałeś czy jest iskra, czy dochodzi paliwo ?

Opublikowano
  • Autor

paliwo dochodzi isra jest na komputerze wyświetla sie tylko czujnik halla który wczoraj został wymieniony

Opublikowano

Źle ustawiony zapłon, przestawiony rozrząd?

Opublikowano
  • Autor

Zapłon ustawiałem już nie pomogło

Opublikowano

A czemu wymieniałeś czujnik?przed wymiana było normalnie?

Opublikowano
  • Autor

Wymieniłem czujnik bo myslalem ze to od niego nie odpala ale nie pomogło

Opublikowano

Na ciepłym też ciezko pali?

Opublikowano

Jak ustawiałeś zapłon I czy sprawdzałeś czy rozrząd nie jest przestawiony? A jak już odpali to normalnie jezdzi?

Edytowane przez Arkom

Opublikowano

mi tak odpalał jak wskazówka od paliwa spadła niżej niż 1/4 zbiornika

Opublikowano
  • Autor

na ciepłym też ciężko pali. Jak odpali normalnie jeździ trochę słaby ale to podobno norma dodam ze bierze płyn i olej


A czy on moze tak odpalac przez czujnik wałka rozrządu?
Opublikowano

A jakie masz obroty po zapaleniu auta??zimnego

Opublikowano
  • Autor

Ponizej 1 tys miedzy 800 a 900

Opublikowano

To czujnik temperatury do wymiany na zimnym powinno być 1100 obrotów.Niemasz automatycznego ssania za które odpowiedzialny jest ten czujnik

Opublikowano
  • Autor

Ttu cie kolego zaskocze w tym samochodzie juz bylo 7 czujnikow roznych teraz jest orginal i tez wymiana jego nie pomogla:-)

Opublikowano

no ale na zimnym silniku obroty powinny być ponad 1000 obrotów chyba że masz coś w zapłonie grzebane lub intalcja od tego czujnika.Cieko pali bo nie dostaje wiekszej dawki paliwa na zimnym

Edytowane przez lukasz2107

Opublikowano
  • Autor

Odpiołem ten czujnik i rzeczywiscie obroty sie podniosly ale odpalanie nie poprawilo sie

A przy odpietym czujniku walka rozrzadu samochod powinien odpalic?

Opublikowano

odpiełeś czyjnik temperatury? i próbowałeś zapalić auto?

Opublikowano
  • Autor

Tak

A co w tym złego?

Opublikowano

Nic w tym złego. Co do czujnika położenia wału - tak auto odpali ale będzie wywalało błąd i może kulawo chodzić. Wypnij ten czujnik i spr czy wgl działa. Do czujnika dochodzą 3 przewody plus, minus i impulsy. Najprawdopodobniej środkowy przewód będzie sygnałowym. Podłącz diodę - plus diody do przewodu sygnałowego a minus do minusowego (chyba mnie pamięć nie myli) i obracaj silnikiem lub odpal go (tylko czujnik musi być zamontowany na aucie - wepnij się w instalację) dioda powinna mrugać.

Co do tego, ze bierze olej i płyn - dużo tego bierze? I wgl wypadałoby kompresję zmierzyć.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.