Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działają przyciski elektrycznych szyb i głośniki z tyłu.


mashet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie działają mi przyciski do otwierania szyb z tyłu u pasażerów w moim avancie. Co dziwne, jeśli chcę od strony kierowcy to zrobić przyciskami, to opuszczanie i zamykanie szyb z tyłu działa bez problemu. Do tego nie słychać głośników z tyłu. Co to może być? Gdyby były walnięte wiązki to chyba by nie działało w ogóle opuszczanie z tyłu, a do tego te głośniki...

Edytowane przez mashet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź przewody elektryczne w gumowej osłonie między drzwaimi a słupkiem. W wiekszości przypadków ich uszkodzenie powoduje takie problemy. Uszkodzony może być też przyciski blokujacy otwieranie tylnych szyb w panelu drzwi kierowcy.

Edytowane przez kdawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa dzięki sprawdzę te przyciski blokujące, bo nie wiedziałem do czego służą :decayed: Miałem wrażenie, że wcześniej szyby działały :grin: Możliwe, że to on, bo po wciśnięciu przycisk od razu odbija...

Edytowane przez mashet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do głośników z tyłu to jeśli masz oryginalne radio - sprawdź wzmacniacz w bagażniku (po prawej stronie). Jeśli wymieniałeś radio na niefirmowe (a oryginalny wzmacniacz siedzi w bagażniku) to musisz dokupić do radia odpowiednią przejściówkę. Temat był poruszany na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem, głośniki załączyły, wystarczyło poprawić pin w bagażniku, także nic poważnego. Natomiast szyby tylne działają, ale przycisk blokowania w panelu kierowcy jest do regeneracji, bo automatycznie odbija i jest perm-lock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...