Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bixenon + Projektory B8 + osprzęt - pytanie


Ralen

Rekomendowane odpowiedzi

Hej witajcie, piszę do was z takim zapytaniem :) będę wdzięczny za podpowiedź, pomoc i udzielenie informacji :):hi:

Planuję wymianę reflektorów w swojej B6. Miałem standardowe lampy pod zwykłe żarówki. W planach mam zakupienie Bixów od B6 i oczywiście zmianę soczewki na B8 Lift i tu kilka pytań:

1. Czy jest duży problem z zamontowaniem soczewki od B8 do B6 jeżeli kupię ją przykładowo od Gwerty z adapterkiem?
2. Jakie gniazdo mają soczewki z B8 Lift ? czy dam radę włożyć tam palnik D2S ? obiło mi się gdzieś o uszy, że jest uniwersalne

3. Mam możliwość kupienia przetwornic Koito 84965AG000. Czy bez problemów wsadzę to do lampy bixenonowej tam z tyłu ? dekielki się pozamykają? Dokładnie mówię o takiej przetwornicy:

http://www.dhresource.com/600x600/f2/albu/g3/M01/4A/DD/rBVaHFX_m8mAFfRyAANEyZao4JY006.jpg

4. Jak podłączyć przesłonę z nowej soczewki do lampy bix?

5. Po zmontowaniu lampy, wystarczy ze podłączę ją kostką do samochodu i wszystko powinno działać? czy trzeba jeszcze w jakiś sposób rezać instalację ?
6. W jaki sposób będą działać drogowe jeżeli Xenon będzie wyłączony? czy wtedy odrazu zapali się halogen h7 ? czy trzeba to jakoś wyrezać?

Dajcie znać ponieważ planuję robić to sam, te informacje będa mi niezbędne. Za info serdeczne dzięki :):hi:

ps. Słyszałem że soczewki Hella3 posiadają mocowanie D2S. Czy macie jakieś foto które mogłoby mi zobrazować jak to swieci ? lepiej / gorzej niż soczewka od B8 lift ? :)


@UPDATE

Dobra, część informacji mam.

Powiedzcie mi tylko, czy przetwornica Koito pod D2S wejdzie do Bixenonu na soczewce B8 Lift bez problemu ?

@UPDATE - 2

Palniki D2S podchodzą plug and play do soczewek A4 B8 lift :), może komuś takie info się przyda, temat do zamknięcia :)

Edytowane przez Ralen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej wysłać lampy do Gwerty i wsadzi ci projektory z a6 c7 hella 3 świecą lepiej. Możesz kupić zwykłe ksenony i przerobi Ci na bixa z wymiana soczewki na hella 3 :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat już nie aktualny; ) dowiedziałem się wsio.

Wstawione A4 B8 Lift, Palniki i przetwornice D2s. Wszystko zmontowane, świeci wystarczająco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...