Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instalacja Gazowa 1.8T 180km+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

1.Pierwsze pytanko to jaki gaz polecicie do 1.8T a w przyszłości koło 230km , zeby to fajnie pracowało i nie brakowalo mocy ? U mnie montują STAG i BRC !

STAG 2700zł z wtryskami hana

BRC - 3300 reduktor Genius MAX wtryski brc żółte

2.Gdzie polecicie dobrego gazownika w Okolicach Wadowic/Bielskabiałej/Andrychowa/Kęty/Brzeszcz - Ślaskie , Małopolskie - daleko też nie chce sie wybierać...

Opublikowano

Jeden i drugi jest w porządku. Kolega ma STAGA z wtryskami hana w b6 1.8t BEX 190KM i nie narzeka ;)

Opublikowano
  • Autor

Jeden i drugi jest w porządku. Kolega ma STAGA z wtryskami hana w b6 1.8t BEX 190KM i nie narzeka ;)

Dzieki kolego za szybką odpowiedź , ale potrzebuje informacje od osób które posiadaja , lub montuja a nie ''kolega ma '' przyprowadź tu kolege niech sie wypowie , chetnie z nim rozwine temat ,albo zapytaj jaki parowniki jaki model wgl :)

Edytowane przez Boosman

Opublikowano

Witam.

1.Pierwsze pytanko to jaki gaz polecicie do 1.8T a w przyszłości koło 230km , zeby to fajnie pracowało i nie brakowalo mocy ?

Nie żebym się wtracal, ale kolega polecił nie najgorszy zestaw, warty przyglądnięcia się.

Co do przyprowadzenia kolegi: nie piszesz ze wypowiedź od osób TYLKO i WYŁĄCZNIE posiadających wymienione instalacje, może ktoś coś wie dobrze na jej temat bo kolega to sąsiad więc zna sprawę dobrze?

Precyzuj sprawę i poszukaj tutaj osób które zakładają gaz, jest ich sporo.

Pozdrawiam,

Rum

Edytowane przez RumJanek

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mi do 1.8t q AEB 180km avant zaproponowali

STAG 3 (odradzali mi nowsze że niby strata pieniędzy do tego samochodu ze po 2002 roku dopiero warto)

KME Gold

Barracudy

Przewody ósemki

Bak 55l

I wlew w klapie za 3k.

Co myślicie o tym że nie warto nowszego staga?

Opublikowano
  • Autor

Mi do 1.8t q AEB 180km avant zaproponowali

STAG 3 (odradzali mi nowsze że niby strata pieniędzy do tego samochodu ze po 2002 roku dopiero warto)

KME Gold

Barracudy

Przewody ósemki

Bak 55l

I wlew w klapie za 3k.

Co myślicie o tym że nie warto nowszego staga

Moim zdaniem warto nowszego - grego10 który siedzi w lpg tez poleca nowszego , krajewski z Bielska tez poleca nowszego , i auto-joanna tez poleca nowszego - kiepski ten twój gaziarz :D

Opublikowano

Gazownik poleca starszy sterownik,bo nowego nie ogarnia i tyle. Tak jest na 99%przypadków, niestety.

Opublikowano

A co nowego jest w nowym stagu w stosunku do starego... Autokalibracja jest tama sama, i tak wiekszość gazowników nic więcej poza wspomnianą autokalibracją nie robi więc... :) jak ogarniał stare ogarnie i nowe... Jeżeli już był na tyle odważny żeby tykać mnożnik w starym stagu , tak i w nowym ustawia się też pobieżnie na mnożnik ....

Poprostu stare stagi sa pare zł tansze, chce przyciąć i tyle, albo ma na magazynie jeszcze. ..

Edytowane przez soul87

Opublikowano
  • Autor

Po to jest nowy - żeby był nowszy / szybszy i wgl lepszy .:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.