Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Alufelgi a4 b6


mantanh97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam Audi A4 b6 avant, chciałbym się zapytać co myślicie o tych felgach, planuje je kupić tylko nie wiem czy rozmiar opony i ET będzie odpowiedni ? I czy bieżnik 5mm na jaki czas starczy ?

Link do aukcji: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6356182060

A co myślicie o nowych felgach np ze strony felga.pl ? Jak jest tam z jakością ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Et dość duże idealne jest 35 te z przodu moga lekko wystawać albo być na rowno z błotnikiem było by dobrze przymierzyć. Opony w zależności od sposobu jazdy wytrzymają ze 2 sezony. Weź pod uwagę ze laczek 245 to duże opory i odczuje się to na przyspieszeniu i spalaniu auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam Audi A4 b6 avant, chciałbym się zapytać co myślicie o tych felgach, planuje je kupić tylko nie wiem czy rozmiar opony i ET będzie odpowiedni ? I czy bieżnik 5mm na jaki czas starczy ?

Link do aukcji: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6356182060

A co myślicie o nowych felgach np ze strony felga.pl ? Jak jest tam z jakością ?

Cześć!

Idealne et do do avanta to 32, pod warunkiem, że felga szeroka będzie na 8". U siebie mam et35 225/40/18 i jest zapas. W linku masz et28, więc teoretycznie powinno koło wystawać za obrys nadkola, aleee... szer. felgi to 7.5" więc nie musi... ciężko powiedzieć. Kolejną sprawą są opony. Wg mnie felga 7.5" jest za wąska na kapcie 245, ale to tylko moja opinia. 5mm bierznika tak jak kolega napisał, zależy od stylu jazdy jak i pokonywanych kilometrów.

Średnio 2 sezony.

Witam nie chce zasmiecac forum więc tu żądam pytanie jak kolega wyżej czy felgi.F 7Jx16H2 Et 48 spasuja do a4 b6 czy potrzebne będą dystanse oraz jaki koszt ewentualnie

Jeśli rozstaw 5x112 to tak. Żeby koło o tych parametrach nie siedziało za głęboko potrzebne będą dystanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na oku 2 rodzaje felg. Obie felgi mają szerokość 8j, różnią się jedynie et. Jedne mają 35 drugie 43. Które wybrać jeśli planuje zglebowac auto ? Chodzi mi o to żeby felga schowala się w nadkole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...