-
Lusterko z anglika
I takiej odpowiedzi oczekiwalem dzieki a jeszcze jedno pytanie jak najlatwiej poznac czy lusterko jest europejskie czy angol wiem ze bo oznaczeniu ale trzeba je rozbierac zeby zobaczyc symbol
-
Lusterko z anglika
Jesli ci chodzi o to kolko czarne co steruje sie tym to zmienilem i jest to samo, ogolnie to lusterko jest jakby cale na uchwycie w innej pozycji niz europa
-
Lusterko z anglika
Witam kupiłem lusterko do malysza okazalo sie ze jest od anglika, czy da sie przerobic z 2 jedno? Co trzeba przełożyć z mojego europejskiego? Dodam ze w starym mam urwany ten uchyt aluminiowy na tej czesci co jest przyktecany do drzwi
-
[ALL B6/B7] lusterka zawnetrzne od anglika
witam kupilem do malysza lusterko lewe niestety okazało się angielskie czy jest opcja zrobic z 2 jedno?
-
Alufelgi a4 b6
Witam nie chce zasmiecac forum więc tu żądam pytanie jak kolega wyżej czy felgi.F 7Jx16H2 Et 48 spasuja do a4 b6 czy potrzebne będą dystanse oraz jaki koszt ewentualnie
-
Gniazdo zapalniczki z tyłu B6
Witam panowie a ja myślę.wpiac się w kable.zapalniczki i podłączyć rozdzielacz że względu na częste wyciąganie cb ma ktoś jakiś fajny pomysł gdzie taki rozdzielacz Zamontować?? Wstępnie myślę wrzucić.pod siedzenie
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
dzieki to jednak antena :>
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
witam takie pytanko jak wyglada sprawa spalonej koncowki mocy ????? czy np wgl nie slychac jak ktos nadaje? bo tak mam szymy slychac normalnie jak rozkrece radyjko a kogos malo kidedy slychac?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Bo mam naderwany a wgl za krótki troche
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Witam mam zamiar wymienić kabel przy antenie president florida moje pytanie jaka folie czy coś przykleić później od spodu anteny ?? < bo trzeba zdzierac ta stara żeby wyciągnąć wszystko i gdzie można kupić ??
-
Regulacja ramki drzwi
jeszcze sie za to nie wzialem brak czasu
-
Regulacja ramki drzwi
dzieki wielkie musze sie za to wziasc bo nerwidy mozna dostac
-
Regulacja ramki drzwi
Witam potrzebuje pomocy jak wyregulowac ramke drzwi <kierowcy> po wymianie podnosnika szyby strasznie szumi w srodku
-
Montaż CB RADIO w budzie B6/B7
Witam posiadam johnny 3 idealnie mi pasuje w schowku pod kier. Moje pytanie jaki uchwyt potrzbny do zamocowania gruchy w nawiewie? I jeszcxe jedno zostaly mi dziury w tunelu bo wcsniej mialem tam cb jak je zaslepic jakies pomysly?
-
otwory po cb radiu
Witam potebuje pomocy gdyz mialem cb przykrecone do tunelu srodkowego po boku terz je przenioslem pod kierownice lecx zostaly te otwory co bardzo kiepsko wygada . ma ktosjakies pomysly jak to zalepic nie wiem zaslepic
audib6malysz
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta