Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Problem ze skrzynią pomocy!!!


Maluch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem ze skrzynią tego typu jeśli wrzucę 1 bieg i ruszę ostro to potrafi mi go zblokować.Jedyną radą na odblokowanie jest ostre ruszenie z piskami opon.Po za tym 4 bieg mi zgrzyta ale tylko na wysokich obrotach.5 bieg mam ciężko wrzucić reszta biegów w porządku wszystkie te objawy udzieliły się w jednym czasie jak testowałem ile moja Audiczka wyciągnie.Co to może być przypuszczam (cięgno wybieraka) co wy na to???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem ze skrzynią tego typu jeśli wrzucę 1 bieg i ruszę ostro to potrafi mi go zblokować.Jedyną radą na odblokowanie jest ostre ruszenie z piskami opon.Po za tym 4 bieg mi zgrzyta ale tylko na wysokich obrotach.5 bieg mam ciężko wrzucić reszta biegów w porządku wszystkie te objawy udzieliły się w jednym czasie jak testowałem ile moja Audiczka wyciągnie.Co to może być przypuszczam (cięgno wybieraka) co wy na to???

początek końca skrzyni, na dniach się posypie. Miałem to samo. Szukaj drugiej skrzyni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz,szukam skrzyni

Przeglądaj na allegro. Trafiło do nas sporo anglików na części, może znajdziesz coś wartego uwagi. Do Twojego silnika pasują skrzynie od silników na pompowtryskach, poszukaj czegoś z roczników 2002-2004, może uda Ci się trafić na nie zjeżdżoną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...