Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dokładka pod zderzak tylny z czujnikami parkowania


Michał KB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

z góry przejdę do sedna sprawy. Chodzi mi o Dokładkę pod zderzak tylny z czujnikami parkowania do Audi A4 B5 wersja po lifcie w sedanie. Czy ktoś się może orientuje jaki jest koszt takiej dokładki nowy bądź nawet używany. A najlepiej by było jeżeli ktoś by znał numer/kod tej części. Oraz zderzak tylny też do tego modelu, w jakich cenach można takowy zakupić, tutaj chodzi już o używany, nawet do malowania aby był nie połamany i wszystkie uchwyty całe.

Z racji iż najechałem komuś na tył takiej Audi oraz chłopak był wyrozumiały i nie robił żadnych problemów, dogadaliśmy się i zobowiązałem się pokryć wszystkie koszty naprawy. Szkody nie są wielkie moim zdaniem, poniżej dorzucam zdjęcia. Byłbym bardzo wdzięczny za wszelką udzieloną mi pomoc.

http://imgur.com/mKDv60H

http://imgur.com/MgN7vkZ

z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały problemik ;/ Dokładka z czujnikami ( HOKEJ PDC) jest ciężko dostepna , a jak sie znajdzie to wolają sobie koło 300zł , szukaj na necie '' a4 b5 PDC / hokej pdc '' ja szukałem pół roku i sie poddałem :( Pamietaj ze musi być sedan polift inne nie pasuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały problemik ;/ Dokładka z czujnikami ( HOKEJ PDC) jest ciężko dostepna , a jak sie znajdzie to wolają sobie koło 300zł , szukaj na necie '' a4 b5 PDC / hokej pdc '' ja szukałem pół roku i sie poddałem :( Pamietaj ze musi być sedan polift inne nie pasuja

dzięki wielkie. będę szukał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...