Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błotnik oryginał czy zamiennik ?


pavvel89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was!,

borykam się z problemem czy będzie widać że błotnik jest zamiennikiem; różnica w szparach odstające rogi czy coś ? Wymieniał ktoś z Was na zamienniku błotnik ... proszę o radę i POMOC !!

Dziękuję za każdą opinię !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się martwisz o szpary czy o rdze z powodu braku ocynku na tanich zamiennikach to kup w interkarsie w jakości Q są najbliższe ori i kosztują około 220 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robero321 dzięki za radę też musze kupić bo poprzedniemu właścicielowi rant obżarło :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet zamiennik z symbolem Q będzie tak sobie spasowany z resztą. Przerabiałem to niedawno. Wystarczy że jeden wymiar jest krótszy o milimetr i nie masz żadnego punktu odniesienia. Spasujesz ze zderzakiem, to ci nie pasuje do słupka. Spasujesz ze słupkiem, to nie pasuje do progu. Nie bez powodu oryginał kosztuje 1200pln w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądzę że jakość Q powinna być wystarczająca gdyż " Q - część oryginalna* OEM/OES oznakowana logo i/lub znakiem towarowym producenta części, dostarczającego dany produkt na pierwszy montaż " ja zaryzykuje i dopłacę do jakości Q 100zł i się okaże co będzie ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta dodatkowa stówa niewiele zmieni. A te Q to trochę ściema ze strony firm które produkują zamienniki. BILC produkuje zamienniki za 150 i 250 zł i uwierz mi, że oprócz deklarowanego ocynku to różnic w fatalnym spasowaniu nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1200zł za nowy błotnik to też słaby interes ! :( .. to pozostaje szukać używanego błotnika w oryginale :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to się zdziwisz jak kupisz ori a przyjdzie Ci zamiennik sprzedający sami nie wiedzą co sprzedają naciełem się dwa razy dlatego na jedna stronę kupiłem nowy Q za za kilka dni odbieram to mogę dać znać jak wyszło spasowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ASO chyba zamiennika nie sprzeda. Zresztą te oryginały z ASO są cechowane fabrycznie. Wysokiej jakości zamiennik Q to już co innego. Bo każdy inaczej rozumie te Q. Blic z Q pasuje średnio. Trzeba się przed lakierowaniem sporo nawyginać żeby szeliny nie biły krzywizną po oczach. O wynalazkach typu Tang Yong nie wspomnę, bo to już totalna porażka.


1200zł za nowy błotnik to też słaby interes ! :( .. to pozostaje szukać używanego błotnika w oryginale :((

to zależy czy chodzi ci o błotnik żeby był, czy żeby był i sensownie wyglądał. Używka w oryginale jest najsensowniejsza, ale trudno coś znaleźć w dobrym stanie. Tych z allegro nie polecam, bo każdy będziesz odsyłał z powrotem. Raczej osobiście na giełdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...