Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Uszczelki wtrysków na pokrywie zaworów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej!

Chyba wszyscy użytkownicy samochodów z silnikiem 2,5TDI kojarzą temat upoconych od wtrysków pokryw zaworów. Uszczelki nie występują jako części zamienne, nowa pokrywa to kupa forsy - wiadomo. Ale zobaczcie - pojawiło się na allegro coś takiego http://allegro.pl/2-5-tdi-v6-uszczelka-wtrysku-audi-vw-i6281336314.html

Próbował ktoś może? Cena nie taka duża, a wizja wreszcie suchych pokryw zaworów kusząca..

Opublikowano

był juz temat uszczelnienia tego , i wazam ze to na jedno wychodzi wiadomo samoróbka mniej estetczynie wyglada , ale jezeli zrobisz to na stole jak pan bóg przykazał to wyjdzie ładnie no i cenowo okolo 150 zl taniej bo za 6 uszczelek uniwersalnych i silikon zaplacisz 30 zl , sam zrobilem to i jestem zadowolony z efektu

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja zakładałem te uszczelki i jak do tej pory nie mam zastrzeżeń. Prędzej miałem samoróbkę według swojego pomysłu i też trzymało. Niestety 1 z 4 puściła i zmieniłem na te uszczelki

Opublikowano
  • Autor

Ja zakładałem te uszczelki i jak do tej pory nie mam zastrzeżeń. Prędzej miałem samoróbkę według swojego pomysłu i też trzymało. Niestety 1 z 4 puściła i zmieniłem na te uszczelki

A długo już na tym jeździsz? I montaż faktycznie taki prosty - zdjąć stare, oczyścić, założyć nowe i tyle?

Opublikowano

Jedna strona to grubo ponad 6 miesięcy, druga od marca. No w sumie to tak, wystarczy tylko wyciągnąć stare ;)

Opublikowano
  • Autor

Jedna strona to grubo ponad 6 miesięcy, druga od marca. No w sumie to tak, wystarczy tylko wyciągnąć stare ;)

Trochę mi się nie chce ściągać przewodów wysokiego ciśnienia, potem odpowietrzać, ale chyba się skuszę.. A uszczelki pod pokrywami zaworów wymieniałeś czy zostawiłeś stare?

Opublikowano

Wydaje mi się że większym problemem są pokrywy, bo przecież trzeba je uszczelnić uszelniaczem, czekać itd.

Tak wymieniałem uszczelki bo zaczęły sie już wulkanizować

Opublikowano
  • Autor

Wydaje mi się że większym problemem są pokrywy, bo przecież trzeba je uszczelnić uszelniaczem, czekać itd.

Tak wymieniałem uszczelki bo zaczęły sie już wulkanizować

W piątek zmieniam olej, to spytam mechanika ile by wziął za taką robotę. Ale tak czy tak, chyba wypróbuję te uszczelki - wizja suchego silnika jest taka piękna :)

Dzięki za podzielenie się doświadczeniami.

Opublikowano

Mam je od 4miesiecy (13tys km) - suchutko

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.