Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chip Module do a4-zakupiony-testy!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chip za 17 funtów , konkret :decayed:

Opublikowano

Co to za "cudo" znowu :shocked:

Opublikowano
  • Autor

21.40 Z WYSYLKA :tongue4:

A co do tematu to orientuje sie ktos jak to zamontowac? Gdzie znajduje sie czujnik temperatury w silniku?( oczywiscie niechodzi o klime bo jej niemam)

Opublikowano

Chłopie, bo już tak napisze. Ok, jedź na hamownie po montażu tego gówna, pewnie za samą hamownie więcej zapłacisz. I właśnie w tym momencie powiedziałem , napisałem już wszystko.

Opublikowano

21.40 Z WYSYLKA :tongue4:

A co do tematu to orientuje sie ktos jak to zamontowac? Gdzie znajduje sie czujnik temperatury w silniku?( oczywiscie niechodzi o klime bo jej niemam)

jak przyjdzie to do Ciebie to idz to odrazu zanieś do kosza :wink4:

Opublikowano

Czy możecie pomoc koledze zamiast komentować :wallbash:

Sam się przekona że to shit :hi:

Opublikowano

Tomek ... czyli ma sobie zrobić krzywdę żeby stwierdzić że to shit? dziwne :mysli:

Opublikowano

Czy możecie pomoc koledze zamiast komentować :wallbash:

Sam się przekona że to shit :hi:

No to przecież mu napisałem instrukcje, więc pomogłem :)

Opublikowano
  • Autor

no panowie sie rozpisali :decayed:

moze ktos odpowie na pytanie gdzie znajduje sie ten czujnik

Opublikowano

Zaraz, zaraz... wkładasz to do ADP?[br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 23:28_________________________________________________Toż to ADP. Dobrze koledzy radzili powyżej.... :hi:

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie niewiem do konca jaki mam silnik

co oznacza ADP?

Opublikowano

trzeba było sobie opornik za 5 gr kupić, efekt taki sam :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ludzie co z wami??????

pytam sie o czujnik ,komentarze sa zbedne bo i tak to wyprobuje :evil:

chcecie znac pozniej wyniki testu czy nie? :kox:

Opublikowano

kolego , gdzie to zamontować to nie wiem ale wyniki tych testów dostępne są w necie od co najmniej 3 lat.

Opublikowano

W instrukcji pisze ze mam go podlaczyc do Inlet Air Temperature sensor albo jesli go niemam engine coolant temperature sensor

zastanawiam się jak to możliwe , żeby podłączać "chip" do czujnika temperatury , czy aby to właściwa instrukcja ?? jesli mnie pamięć nie myli , jak zmieniałem tzn. "chipa" to spece w firmie grzebali tylko przy ECU

Opublikowano
  • Autor

kolego , gdzie to zamontować to nie wiem ale wyniki tych testów dostępne są w necie od co najmniej 3 lat.

no to czemu slaweq pisze co to znowu za cudo hm?

nie kmninie was ludzie

dont be jealous :kox:

Opublikowano

dobra...widze ,ze na nic wszystkich uwagi,chcesz to zrob to sam-nie podam Ci instrukcji,bo powinienes ja dostac,razem z tym opornikiem,czy cokolwiek to bedzie-to cos wpina sie w czujnik ma to za zadanie oszukac ECU,podajac info,ze temperatura powietrza wpadajaca do silnika ,jest niska,co z kolei ma za soba przyniesc kozysci w postaci zwiekszenia mocy-to teoria- w praktyce,to jesli to cos podpowie ECU,ze powietrze jest zimne,ten powinien wzbogacic mieszanke(cos ,jakbys jezdzil na ssaniu caly czas)ale w rzeczywistosci nie da sie oszukac ECU,bo sygnaly sa odbierane z kilku innych czujnikow jednoczesnie-wiec jesli nawet,to tylko zaleje silnik paliwem i w efekcie zezre tyle wachy,ze wyrzucisz to daleko...

sokolnh napisal Ci dobra rade-jakis rezystor za 5 gr zrobilby to samo...

no i dodam jeszcze,ze kiedys mowiono,z to sie wpina w przeplywke,ale ona przecierz mierzy tylko(?) ilosc powietrza ,a nie jego temperature...

Opublikowano
  • Autor

tu nie chodzi o samo zwiekszenie mocy co i o obnizenie spalania

tam jest 15 programow a moim celem jest wlasnie redukcja

Opublikowano

kolego , gdzie to zamontować to nie wiem ale wyniki tych testów dostępne są w necie od co najmniej 3 lat.

no to czemu slaweq pisze co to znowu za cudo hm?

nie kmninie was ludzie

dont be jealous :kox:

Napisałem tak bo na rynku pełno jest podobnego dziadostwa i jak widac robione są nowe... :thumbdown:

Nie zrozumiales też chyba tego co napisałem..., cudo a "cudo" to wielka róznica :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.