Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ B6 AWX] Problemy ze schowkiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, nie otwiera mi się schowek na monety a schowek na kubek bez problemu, da sie coś zrobić????

Opublikowano

wyjmij schowek i zobacz,czy taka zapadka na koncu sie nie ukruszyła lub małe trybiki z boku szufladki. u mnie sie otwieral, ale nie zamykał i to był problem tej zapadki. Udało sie naprawić samemu. :quattro:

  • 3 lata później...
Opublikowano

Podepnę się pod ten temat bo mój problem też dot. schowka tyle że pasażera. W pewnym momencie zauważyłem że nie mogę zamknąć schowka pasażera po jego otwarciu. Próbuję raz, drugi, trzeci i nic. Opada z powrotem. Zaczałem się przyglądać i widzę że chodzi o prawą jego część. Po bardzo mocnym dociśnięciu z prawej strony schowek się zamyka. Na pierwszy rzut oka wygląda to tak jakby się bardzo delikatnie odkształcił (odgiął) i nie zaskakuje przy zwykłym zamknięciu. Miał ktoś już taki problem?

Opublikowano

Podepnę się pod ten temat bo mój problem też dot. schowka tyle że pasażera. W pewnym momencie zauważyłem że nie mogę zamknąć schowka pasażera po jego otwarciu. Próbuję raz, drugi, trzeci i nic. Opada z powrotem. Zaczałem się przyglądać i widzę że chodzi o prawą jego część. Po bardzo mocnym dociśnięciu z prawej strony schowek się zamyka. Na pierwszy rzut oka wygląda to tak jakby się bardzo delikatnie odkształcił (odgiął) i nie zaskakuje przy zwykłym zamknięciu. Miał ktoś już taki problem?

Chyba pęknięty zawias - taki jego urok :kwasny:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=26422.0;highlight=z%B3amany+zawias

Opublikowano

No właśnie chodzi mi o to czy ktoś miał taki objaw i jest to na pewno zawias. Po mojemu jeśli by był to zawias to nie zamykałoby siew ogóle, ale może się mylę.

Opublikowano

Luknij dobrze a zobaczysz czy to zawias,widać go dobrze od góry,jak zawias pękł zabierz się od razu za jego siłowniczek bo to on jest sprawcą najczęściej.

No właśnie chodzi mi o to czy ktoś miał taki objaw i jest to na pewno zawias. Po mojemu jeśli by był to zawias to nie zamykałoby siew ogóle, ale może się mylę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.