Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamiennik RNS-E


diesel1511

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie otoz potrzebuje do swojej a4 b7 nawigacji. Jako iz mam BNS 5.0 zastanawialem sie nad zakupem RNS-E jednak wiadomo jak to jest z mapami w tych navi. Znajomy podeslal mi linka do tego oto wynalazku:

http://pl.aliexpress.com/item/HD-1024X600-Quad-Core-4X1-6G-CPU-Android-5-1-1-Car-DVD-Player-For-Audi/32630042379.html

Wyglad taki jak w RNS-E wiec duzy +

Pytanie czy ma to ktoś u siebie? Co o tym sądzicie i czy zamawial ktos cos kiedys z tej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do RNS--E masz mapy z 2016 więc nie masz co narzekać, nawet piraty działają, lecz odpowiednia procedura podczas nagrywania musi być zachowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie radio pod względem obsługi będzie lepsze od rns-e. Bawiłem się innym z andkiem... Niestety, materiały z jakich są wykonane są średniej jakości, do tego jakość dźwięku dochodzi, takie same radia mogą mieć różne bebechy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję jeździć A4 B6 z chinolem i muszę stwierdzić, że w życiu bym tego nie zainstalował w swoim samochodzie. Jeździłem na Peyingu i oto co mogę stwierdzić:

Plusy:

- bogate wyposażenie

- cena

Minusy:

- słaba jakość dźwięku,

- kiepski nierównomiernie podświetlony wyświetlacz,

- wolno działająca nawigacja,

- słaba jakość połączeń przez Bluetooth,

- kiepski tuner radiowy

Jak dla mnie są tylko dwie opcje:

- oryginalna RNS-E LED

lub

- jakaś porządna stacja 2DIN typu Blaupunkt lub Pioneer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie warto przepłacać za led-a. Za 2000 zł można kupić naprawdę dobrą markową stację przy której pod każdym względem rns-e wypada jak chinol...

Rns-e ma tylko jedną, ale wielką przewagę... Wygląd w konsoli środkowej :-)

q3ty79h8.jpgl6zg79vq.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE nie jedną

Tylko RNS ma możliwość wysyłania info na zegary żaden szmaciany chinol ani markowe radio 2 din tego nie potrafi a jak za drogi jest dla Ciebie led to możesz kupić zwykłego RNS E (takiego jak wkleiłeś post wyzej) i zapłacić polowe mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...