Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Dziwne zachowanie kontrolek a4 B6 1,9tdi 131km


Allcon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wracając dzis z pracy "oczom moim ukazał sie las" kontrolek. Najpierw zaatakowaly mnie prawie równoczesnie te oznaczone jako nr 1 na zdjeciu a po chwili dołączyła do nich oznaczona nr 2. Zatrzymałem sie i zgasiłem silnik. Po chwili odpalilem i przez kilkadziesiat metrów bylo ok ale sytuacja zaraz sie powtórzyła. Co moze byc tego przyczyną? ponizej zdjecie kontrolek. help

dsc01066axu8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to oznacza, ale ja bym sie podlaczyl pod VAG, zeby sprawdzic co tam w sterowniku ABS piszczy. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam myślę że problem komunikacji pomiędzy kompem silnika a komputerem licznika. Mam odciecie zapłonu - alarm ktore potrafi zasymulowac wlasnie zapalenie sie tych kontrolek. Prawdopodobnie bedziesz mogl to sprawdizc vagiem, beda bledy komunikacji miedzy ecu a komp. pokładowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontrolka rozgrzania świec, ABS, dziwna sprawa ...nie ma co lekceważyc :vaglogi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej - dzis rano chciałem podjechac do mechanika zeby podpiął maszyne pod kompa ale niestety nie mogl tego dzis zrobic :( Ciekawostką jednak jest to, ze juz dzis rano nie bylo takiego efektu jak wczoraj. Jedynie co to kilka chwil po odpaleniu (po ok. 30s) zaczęła migać kontrolka od grzania świec po czym po przejechaniu kilkudziesieciu metrów takze zgasła. Na poniedzialek umowilem sie jednak na sprawdzenie tego (pomimo tego ze mechanik powiedzial tu cytat: "auto jezdzi? - to w czym ma Pan problem?") choc nie bardzo chce mi sie go odwiedzac wiec moze ktos z Was z okolic Wrocławia ma Vag i bylby uprzejmy zadzialac cos w tej sprawie? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...