Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z hamulcem ręcznym


krystian20005

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio podczas jazdy zapalił mi sie komunikat związany z hamulcem recznym parking brake malfunction czerwone P z błyskawicami po bokach i do tego świeci się na desce poduszka powietrzna i nie działa tempomat. Sprawdziłem okablowanie przy silniczkach i nie wyglada podejrzanie, dzisiaj wymieniłem sterownik hamulca recznego i problem dalej jest (nie adaptowałem bo nie wiem jak ). Hamulec działa bez zarzutu zaciaga i zwalnia.

Nie posiadam profesjonalnego komputera do odczytu błedów ale mam jakiś badziewny coś tam odczytało ;) skasować nie idzie tych błedów

http://www.fotosik.pl/zdjecie/13dc788f95588431

http://www.fotosik.pl/zdjecie/0223ef28b6b7a68f

Ktoś coś podpowie?

Edytowane przez krystian20005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystkie usterki wystąpiły jednocześnie?

Trochę dziwne, jeśli już to wygląda na jakieś problemy z instalacją elektryczną. Auto nie po zalaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystkie usterki wystąpiły jednocześnie?

Trochę dziwne, jeśli już to wygląda na jakieś problemy z instalacją elektryczną. Auto nie po zalaniu?

Tak w czasie jazdy zapaliły sie obydwie kontrolki auto raczej nie po zalaniu nie mam go od nowości ;)

Dzięki ale co to jest? ;)

Nikt nie miał takiego problemu ?

Witam myśle ze stało się coś ze sterownikiem AIRBAG ponieważ nie idzie się z nim połączyć na 2 kompach, coś ktoś wie co można z takim czymś zrobić

Edytowane przez krystian20005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem z hamulcem recznym. Podczas odpalania pojazdu kręci i gaśnie i wyskakuje błąd malfunction braking pedal coś takiego błąd 01413 zwalnia zaciska normalnie. Utrudnia odpalenie pojazdu odcina prąd do rozrusznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...