Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bmw E46 Coupe 320Ci full M- Pakiet

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ten zaś będzie pakował siano w starego sztrucla :facepalm:

4 wydechy :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

ten zaś będzie pakował siano w starego sztrucla :facepalm:

4 wydechy :facepalm:

Temat ydechu rozpoznany na E46 forum i odpada. Kupa rzeźby

Naciapane z Z2

Opublikowano

ten zaś będzie pakował siano w starego sztrucla :facepalm:

4 wydechy :facepalm:

Temat ydechu rozpoznany na E46 forum i odpada. Kupa rzeźby

Naciapane z Z2

Dobrze że ten pomysł odpadł bo znowu pakujesz forsę w mało ważne rzeczy, nerki na czarno, ramki tablic wylatują, zrób coś z ta anteną od CB bo wali to po oczach, wpakuj bixy i na koniec 18'', stare koła z nowymi oponami puszczasz i jak dobrze pomyślisz to zmienisz koło bezgotówkowo :wink:

Opublikowano
  • Autor

ten zaś będzie pakował siano w starego sztrucla :facepalm:

4 wydechy :facepalm:

Temat ydechu rozpoznany na E46 forum i odpada. Kupa rzeźby

Naciapane z Z2

Dobrze że ten pomysł odpadł bo znowu pakujesz forsę w mało ważne rzeczy, nerki na czarno, ramki tablic wylatują, zrób coś z ta anteną od CB bo wali to po oczach, wpakuj bixy i na koniec 18'', stare koła z nowymi oponami puszczasz i jak dobrze pomyślisz to zmienisz koło bezgotówkowo :wink:

Jak mi znajdziesz 18 w cenie moich 16 to zamieniam od ręki ;-) a antenne z cb zakladam jak gdzies dalej jade.

Co do ramek to przerabiałem ten temat i powiem tak.. Z tyłu to można by jeszcze dać bez ramek ale porzód odpada ramka musi być bo wygląda to z d*py bo jest dokładka do zderzaka i bez ramki wygląda to śmiesznie... idealnie by było z tyłu bez ramki a przód bez rejestracji i tej dokładki... sprawdzałem dokładke można bezproblemowo zdemontować i zostawić przód jak na foto z pierwszej str. ale wtedy rejestracja za szybe i co z niebieskimi... nie wiem jak jest z legalnością...

Ładny wzór ale na razie szkoda mi kasy dokładać... Tym bardziej że zima już blisko... Fakt faktem te 16 biją po oczach i nie ma się co czarować.

Co do komentarza Mirona to pomysł z wydechem był szalony ale efekt na żywo i dzwiękowo byłby super tylko za dużo rzeźby i kasy a co do starości auta... to auto się nigdy nie zestarzeje... Te Coupety zawsze będą mega z wyglądu i pojeżdzą dłużej niż te wszystkie nowe... Jak dla mnie auto kultowe i warto dbać dopieszczać i inwestować... S4 B5 czy RS4 B5 też jest stare....a każdy chce je mieć... mnie na prawdziwe M3 nie stać więc niech jest podrabianiec... :D

76cdfff4941be04e9d6cc244326c5e4e.jpg

Ta felga jest mistrzowska ale cena kosmiczna...

bcc74f35ad9bbefc6508a7b3a67295bb.jpg

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Te bunie w coupe mają coś w sobie dawaj fele bbs i rotor w złotym kolorze i będzie pięknie :)

Opublikowano
  • Autor

Te bunie w coupe mają coś w sobie dawaj fele bbs i rotor w złotym kolorze i będzie pięknie :)

Egon... Felgi już wybrane... Wpadnie.dobre 19 cali.... Reszta wkrótce.... A z dnia na dzien autko bardziej cieszy... Zostane w bmw chyba do końca.... Nawet Leon to była przepaść... To jedzie jak po szynach... Moc może nie za wielka bo tylko 170 kuca ale naprawde miło i przyjemnie... Paradox jesttaki że mam nówke astre wartą ponad 80 tyś zł a w wekend z moją śmigamy starym styranym BMW... I to ona sama ale pojedziemy beemką... I to słowa baby... Jestem dumny z tego auta i wsadze każdą kase jak trzeba będzie..

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

sprzedaj Astre i porządnie doinwestuj E46 :kox:

Opublikowano

Jako, ze ja tez mam takie stare BMW to cos podpowiem.

Nerke możesz zrobić na czarno ale tylko zdrapując chrom , wyczyscic i pomalować bo inaczej będzie odchodzić.

Co do ringow, podwojnych wydechow itp.....blagam nie rob tego.

Lepiej zajac się fotelem kierowcy.

Nie ma co na sile odmladzac.

W e46 to tylko felga i obnizyc ewentualnie( xenon wiadomo ).

Dla przykładu mój staroc :)

iqK0YQUl.jpg

Jak cos to pisz.

E46 trochę znam.

Edytowane przez Wojtek_A4

Opublikowano

Jako, ze ja tez mam takie stare BMW to cos podpowiem.

Nerke możesz zrobić na czarno ale tylko zdrapując chrom , wyczyscic i pomalować bo inaczej będzie odchodzić.

Co do ringow, podwojnych wydechow itp.....blagam nie rob tego.

Lepiej zajac się fotelem kierowcy.

Nie ma co na sile odmladzac.

W e46 to tylko felga i obnizyc ewentualnie( xenon wiadomo ).

Dla przykładu mój staroc :)

iqK0YQUl.jpg

Jak cos to pisz.

E46 trochę znam.

Ładne cabrio Wojtek wątek jest założony?
Opublikowano
  • Autor

Dzięki wojtek jak coś bśde pisał no i ładny felunek....

Dzisiaj auto odwiedziło kolege klubowego Darka od LPG i przeszło regulacje wym filtrów itd. Itp.

Teraz czekam na ziomka od beemek i wymienimy odme.

Wojtek a jaki rozmiar masz tych felg? 19 czy 18? Bo ja stojebteraz przed.tym dylematem i oczywiście chce 19 tylko czy będzie ok

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Tylko 19 :)

U mnie teraz są koła z edycji m3 csl.

Bardzo lekkie.

Polecam.

Opublikowano
  • Autor

Rejestracja wyleciała w piz...u...czekam na czarne nerki i koło....

b9e5d8d3fb156965bacdc1837669eb7f.jpg

Tak to teraz wygląda...

fef2b8fe2fdc5b23c42d6efd249fd52a.jpg

564730f47341ab746ddf6f6d7c38457c.jpg

96da1e77d45b19ab30431999d6d229cd.jpg

2817348c7caf66fe73556a8001e9e5c4.jpg

2aeba9a33abd8239d48b43419c0520cc.jpg

212de5af63cb0008efeffd0954f1c1e9.jpg

Oferty ori xenonu śledzone na bieżązo...

Czarne nerki już zamontowane... Widać na pierwszym foto

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Mario fajnie to wygląda tylko trochę niżej i jeszcze lepiej by wyglądała [emoji1]

Też kiedyś miałem E46 ale Touring i sentyment ogromny pozostał i super się tym autem jeździło.

Opublikowano

No ładnie to jest 18"?

Opublikowano

Muszę w końcu obejrzeć ją live :thumbup1:

Mario czemu wziąłeś koła z dwóch różnych aut :grin:

Opublikowano

I jest wklesłość

Opublikowano

Wszystko fajnie ale gdzieś tu jakaś koza bardzo beczy meee :decayed: Do ziemi suke albo zmień na te co miałeś :P

Opublikowano

A coupe nie ma ledów z tyłu??

Opublikowano

A coupe nie ma ledów z tyłu??

Angliki nie miały [emoji1]
Opublikowano

Kolega :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.