Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak kupować, jak oczędzać


Adriano180

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Mam zamiar założyć blog, gdzie będę pisał na temat jak mądrze kupować produkty aby były dopasowane w jak najlepszy sposób do naszych potrzeb, a nie kupowane pod wpływem chwili. Jeśli chcemy coś kupić to jak to zrobić aby było to korzystne ekonomicznie. Chcę przede wszystkim w moim blogu pomóc ludziom jak wybrać.., czyli coś kupić tak aby spełnić wszystkie lub większość swoich wymogów i co zrobić z pieniędzmi które oszczędzamy na zakupach.

Powiedzcie mi proszę co myślicie o czymś takim? Będziecie zainteresowani?

Pozdrawiam,
Adrian.

Edytowane przez Adriano180
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej założyć temat gdzie są dobre, warte polecenia Divy :D

Edytowane przez KarolASO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach oszczednosci przestalem kupowac codziennie paczke papierosow.

Teraz kupuje wagon na 10 dni, wiec przez 9 dni nie musze jechac do sklepu.

Czysty profit :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Dodam jeszcze, że blog ma kierować nas do budowania kapitału, czyli pokazywać jak żyć na takim samym poziomie i równocześnie budować aktywa, które można spożytkować np. na nowe Audi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno wielkie pierdolamento, wystarczy odrobina zdrowego rozsądku i oleju w głowie żeby odpowiednio zarządzać swoimi finansami nie trzeba do tego blogów, specjalistów i innych cudawianków tym bardziej na poziomie gospodarstwa domowego. Na około non stop robi się ludziom wodę z mózgów, rób to, kup tamto, to jest teraz "fashionable". Czekam aż ktoś zacznie opisywać jak się ubierać i przechadzać po domu z klasą... choć pewnie już blogi o takiej tematyce powstały :facepalm: Obym się mylił...


będę pisał na temat jak mądrze kupować produkty aby były dopasowane w jak najlepszy sposób do naszych potrzeb

A więc twierdzisz, że lepiej wiesz jakie powinienem mieć zachcianki :lol:

Podsumowując, wiesz jak się nazywa to co masz zamiar uprawiać? Manipulacja kolego.

Edytowane przez uszolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej założyć temat gdzie są dobre, warte polecenia Divy :D

I do takiego tematu to ja sie juz podpinam :naughty::D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno wielkie pierdolamento, wystarczy odrobina zdrowego rozsądku i oleju w głowie żeby odpowiednio zarządzać swoimi finansami nie trzeba do tego blogów, specjalistów i innych cudawianków tym bardziej na poziomie gospodarstwa domowego. Na około non stop robi się ludziom wodę z mózgów, rób to, kup tamto, to jest teraz "fashionable". Czekam aż ktoś zacznie opisywać jak się ubierać i przechadzać po domu z klasą... choć pewnie już blogi o takiej tematyce powstały :facepalm: Obym się mylił...

będę pisał na temat jak mądrze kupować produkty aby były dopasowane w jak najlepszy sposób do naszych potrzeb

A więc twierdzisz, że lepiej wiesz jakie powinienem mieć zachcianki :lol:

Podsumowując, wiesz jak się nazywa to co masz zamiar uprawiać? Manipulacja kolego.

Chodzi o to, że w czasach tak ogromnego wyboru i konkurencji ludzie nie wiedzą co kupować. Np. potrzebujesz kupić przyczepę kempingowa. Co wtedy robi 90% ludzi? Otwiera przeglądarkę i wpisuje "jaką przyczepę kempingową kupić?" lub "Przyczepy kempingowe - opinie". Chcę pisać, na co zwracać uwagę przy dokonywaniu wyborów, tak aby niepotrzebnie marnować czas i pieniądze. Ty nazywasz to manipulacją, a ja raczej podchodzę do tego jako "ułatwianie życia".

Piszesz, że "wystarczy odrobina zdrowego rozsądku i oleju w głowie żeby odpowiednio zarządzać swoimi finansami", zgadzam się z Tobą w 100%, ale niektórzy mają ten olej w głowie, jednak z braku czasu, nie potrafią ogarnąć budżetu domowego. Są inne powody dlaczego ludzie nie potrafią dokonywać dobrych wyborów i "ogarniać" swoich finansów.

Edytowane przez Adriano180
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...