Skocz do zawartości
IGNOROWANY

lewe przeciwmgielne nie działa


kowal88

Rekomendowane odpowiedzi

siema jak w temacie może ktoś mi podpowiedzieć jakie powinno byc napięcie na pinie wchodzącym w pin żarówki , nie świeci mi ona ,żarówka nowa osram , na pinach wychodzi mi poniżej 10v mniej więcej 9,68v ( na kostce) czy prawidłowe jest napięcie czy powinno być wyższe, ktoś mi powie sprawdź prawe ,ale prawe działa ale nie mogę sprawdzić:D nie a się wciskałem miernik ale nie odczytuje. , zamieniałem żarówki z prawa świeci a lewa dalej nie działa. nie mam pojęcia ocb.myślę zeby wypierdzielić stare piny i wsadzić nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błędu Ci nie zgłasza? jaki masz MCE, High?

Wejdz w test OUTPUT w MCE tam masz możliwość sprawdzenia wszystkich żarówek.

jeśli ci nie oświeci to musisz jeszcze sprawdzić ciągłość przewodów od wtyczki lampy do kostki MCE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgłasza mi błąd :) cały czas mi się pali na fisie, jutro jeszcze prysnę na piny bo możę zaśniedziały?? a jak nic to nie da to jade do jakiegoś magika


a przewody raczej muszą byc w porządku bo na mierniku wszystko dochodzi


jakie napięcie powinno byc na kostce , kablach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napięcie instalacji czyli jakieś 11,8- 14v w zależności od tego w jakim stanie masz aku. czy nawet styki we wtyczce lampy

pamiętaj że tym steruje MCE, one tez lubią nawalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no własnie tak sobie czytam o tym MCE tylko pytanie bo, dziś odrąbałem kostkę pina czy jak to tam nazwać, sprawdziłem napiecie na gołych kablach jest nadal 9 więc gdzieś problem tkwi dalej może , kabel przegnił??, czy lepiej sprawdzić najpierw ten moduł , w tej chwili nie mam za bardzo gdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję sprawdzić przy wyjściu jakie napięcie jest jeśli jest ok 12 a na końcu już przy lsmpie 9 tzn ze gdzieś masz przerwany . Po prostu nie łączy i tyle tylko pokazuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...