Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] zmienne ogrzewanie


dziki24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie w dniu wczorajszym samochodzik chodził ok. 2,5 godz. na postoju Grzał pięknie, że parzyło w buzię, lecz dziś rano po odpaleniu i przejechaniu 20 min. w korku brak ciepłego powietrza to znaczy delikatnie coś tam grzeje, więc sprawdziłem przewody wchodzące i wychodzące do nagrzewnicy i obydwa były dość ciepłe jednakowo oczywiście. Gdy koreczek się skończył postanowiłem go troszkę pogonić i tak do ok. 4 tys. Obr/min. na 3 i 4 biegu, zdziwienie moje było ogromne gdy poczułem wrzątek w środku, lecz po przejechaniu 5 km. Gwałtownie zaczęło lecieć zimne powietrze i to dosłownie :wallbash: a nastepnie po 1 km. powróciło gorące :notworthy: i już tak zostało z racji tego że do domu miałem już niedaleko, to postałem pod domkiem ok. 30. min. Mimo zimy przy otwartym oknie inaczej nie dało się wytrzymać .

Moje pytanko jest następujące co to mogło być :mysli:

Jest to możliwe by się odpowietrzy :mysli:ł 2 dni temu dolałem płynu ok. 0,5 litr.

Ps. Sorry za długą treść lecz chciałem przedstawić problem dość przejrzyście

pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pokrętła :wallbash:

posiadam vaga lecz nie mogłem się coś połączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta klapka w kokpicie co zmienia zimne cieple lubi sie zepsuc!urywa sie taki plasticzek i tak wlasnie robi!dobrac sie do niej mozna os strony schowka !tyle ze trzeba go wymontowac!gdyby sie zapowietrzyl to by caly czas bylo zimne!a ze swiruje to raczej klapka sie sie mogla urwac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie miałem takie wrażenie jak by ktoś przestawił mi ją, lecz ona zawsze jest na pozycji max czy jes możliwość że sama się zmienia :mysli: cieplo/zimno bez ingerencji w pokrętło od czego to zalezy nie rozumiem do końca skoro to jest mechaniczne :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem chyba rozwiązany a przynajmniej wyciek zidetyfikowałem dość spory wyciek z wyjśćia od chłodnicy :wallbash: lecz został założone 2 opaski i problem napewno ustał lecz czy całkiem to się okarze :mysli:

lecz mam nadzieję, że bedzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...