Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szary 2.0 klekot BPW / s-line exterior in progress /

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
W dniu 15.05.2018 o 12:10, karol1981 napisał:

Zegary git wyszły, szybkę licznika odklejałeś czy wyciąłeś ją ?

jest zgrzewana do obudowy :( musiałem dremelem wyciąć a potem przykleić na miejsce

Opublikowano
2 godziny temu, A4-Tomek napisał:

jest zgrzewana do obudowy :( musiałem dremelem wyciąć a potem przykleić na miejsce

Czyli tak jak ja ? ale niektórym udało się rozkleic. 

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, karol1981 napisał:

Czyli tak jak ja ? ale niektórym udało się rozkleic. 

Jeśli tak to szacun bo ewidentnie to jest zgrzew niestety. Ciekaw jestem jak to komuś wyszło bez cięcia obudowy

Edytowane przez A4-Tomek

Opublikowano

Ladna sztuka :)  Kiedy zderzak sline i jakies kolko wpada? :mysli:

Opublikowano

dobrze wyskalowane cyferki w tych zegarach? 

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, muunv napisał:

Ladna sztuka :)  Kiedy zderzak sline i jakies kolko wpada? :mysli:

Zderzak jak będą pieniadze bo to jednak droga impreza ? napewno bedzie pod spryski jakby mi kiedys odwalilo zaklada bixa. Koło to jak dobrze pójdzie na przyszły sezon :D

Edytowane przez A4-Tomek

Opublikowano
  • Autor
29 minut temu, Frond Side napisał:

dobrze wyskalowane cyferki w tych zegarach? 

Tarcze robila firma Moman na wzór oryginalnych skali wiec wierze w ich profesjonalizm ;)

Opublikowano

Witaj

Ciekawy temat, będzie śledzony :)

Tomek, przybliż info na temat tych żarówek plazmowych do drl oraz co trzeba kupić żeby zamontować AUX - przydałoby się i mi :D

Opublikowano
  • Autor

Zarowki zakupilem w sklepie z zarowkami ledowymi bo mi je ktos polecil ze przy malym pradzie w drl dają białą barwę światła. Nie są złe ale jak sie zalaczy dlugie to daja na niebiesko i niewiele widac. Raczej bede chcial je zmienic na Osram nightbreaker laser. 

Kabel aux zakupiony na allegro. Musial bym linka poszukać. Potem kwestia kodowania i działa ;)

Opublikowano

Aj, nie dopatrzyłem że masz zwykle lampy, stąd moja ciekawość o te żarówki :D w każdym razie dzięki :)

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, jolley napisał:

Aj, nie dopatrzyłem że masz zwykle lampy, stąd moja ciekawość o te żarówki :D w każdym razie dzięki :)

Na ta chwile zwykłe ;) przy zakupie 2 lata temu nie mialem ciśnienia na xenon ale może cos mi sie odmienić ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.