Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Od czego jest przycisk na panelu klimatyzacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

szukałem na forum i w googlach i nie mogę nigdzie znaleźć do czego służy ten przycisk:

969af146f88b.jpg

Ewentualnie może posiada ktoś polską instrukcję do klimatyzacji?

Opublikowano

Nawiew na centralne kratki nawiewu.

Opublikowano

Ok, dzięki, jeszcze mam pytanie, gdy przyjdzie zima i klima nie będzie używana to po prostu ustawiam temperaturę i wyłączam płatek śniegu po lewej stronie na dole tak?

Opublikowano

Ok, dzięki, jeszcze mam pytanie, gdy przyjdzie zima i klima nie będzie używana to po prostu ustawiam temperaturę i wyłączam płatek śniegu po lewej stronie na dole tak?

Dokładnie tak.

Opublikowano

Ten płatek śniegu nawet Ci sie nie załączy ponizej 5 stopni

Opublikowano

Ten płatek śniegu nawet Ci sie nie załączy ponizej 5 stopni

Co się nie załączy. Wyciągasz tą plastikową osłonę od zbiorniczka wspomagania, tam masz pare kabli, między innymi taką zieloną wtyczkę, rozpinasz - bierzesz plus z aku i podłączasz, i klimatyzacja w zimie działa. Tak napisałem, na wszelki wypadek jakby komuś gorąco w zime było.

Opublikowano

Ten płatek śniegu nawet Ci sie nie załączy ponizej 5 stopni

Co się nie załączy. Wyciągasz tą plastikową osłonę od zbiorniczka wspomagania, tam masz pare kabli, między innymi taką zieloną wtyczkę, rozpinasz - bierzesz plus z aku i podłączasz, i klimatyzacja w zimie działa. Tak napisałem, na wszelki wypadek jakby komuś gorąco w zime było.

haha no dobra niech Ci będzie pisałem tak bo zakładałem ze karaluch8 tam nie grzebał :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja mam pytanie czy przy załużmy -10 jak sobie tak podłączoną na krótko klimie odpalę ją czy nic się nie stanie, popsuje. Bo po coś ci inżynierowie ustawili te 5 czy 3 stopnie.

Sent from out of

Opublikowano

Ja mam pytanie czy przy załużmy -10 jak sobie tak podłączoną na krótko klimie odpalę ją czy nic się nie stanie, popsuje. Bo po coś ci inżynierowie ustawili te 5 czy 3 stopnie.

Sent from out of

Sam sobie odpowiedziałeś.....

Niby ten parownik czy co tam mógłby zamarznąć. Więc lepiej nie ryzykować.

Opublikowano

Widzisz karaluch8 nagadałeś i już kombinują :grin:

Opublikowano

A takie szybkie pytanie, jak zmienić stopnie z F na C na panelu?

Opublikowano

Naciśnij i przytrzymaj przycisk recyrkulacji. Następnie naciśnij ‘+’ temperatury aby zmieniać jednostki pomiędzy Celsjuszami i Fahrenheitami na wyświetlaczu klimatyzacji i wskaźnika temperatury zewnętrznej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.