Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Problem z kompresją w układzie chłodzenia


myklas81

Rekomendowane odpowiedzi

witam a u mnie jest tak ze ogrzewanie mam jak ta lal a ale tem na vagu dochodzi do 105 c deska 90 nieraz około 100c klimatronik 105 c.i dodam ze termostat ori płyn g12plus a i jak dodaje gazu jak auto ma ok 60 c to ogrzewanie jakos tak jakby mocniej grzało czy moze to byc pompa wody???

nie, jak by była pompa to by nie grzało. Wymień czujnik temp cieczy chłodzącej i może termostat też już dobiega końca. Są wycieki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam witam a u mnie jest tak ze ogrzewanie mam jak ta lal a ale tem na vagu dochodzi do 105 c deska 90 nieraz około 100c klimatronik 105 c.i dodam ze termostat ori płyn g12plus a i jak dodaje gazu jak auto ma ok 60 c to ogrzewanie jakos tak jakby mocniej grzało czy moze to byc pompa wody???

nie, jak by była pompa to by nie grzało. Wymień czujnik temp cieczy chłodzącej i może termostat też już dobiega końca. Są wycieki?

termostat nowy ori wczoraj zamontowany juz nie mam pomysłu co to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymien czujnik temp cieczy chłodzącej (80zł) - napisałem wyraznie. Nie dawno zakładałem taki temat bo miałem ten sam problem. Deska 90, klimatronik 96-112. Podczas jazdy 95 mniejwiecej , a postoj 105-112, deska caly czas 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik jest cztero pinowy???

nie wiem jak jest w ADP, u mnie w AEB jest jeden 4 pinowy G62

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"(zapowietrza pewnie przez to ze jest przegrzewany silnik)"

odwrotnie: zapowietrzenie układu jest przyczyną przegrzania silnika, powietrze utrudnia krążenie płynu i temp.rośnie; to tak jak zapowietrzenie kaloryferów - woda nie krąży bo powietrze "zapycha" obieg, a temp. na piecu gwałtownie rośnie.[br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 19:10_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...